עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום טיולים בחו"ל 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום טיולים בחו"ל > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
אם אתם מתכננים טיול לחו"ל זהו המקום בו תוכלו להתייעץ בכל שאלה. פורום טיולים לחו"ל הוא המקום לשאול את כל השאלות הקשורות בנושא טיולים בחו"ל. אין לפרסם בפורום הצעות עבודה כלשהן. ההודעות הנכתבות בפורום הינן בגדר חוות דעת בלבד של הגולשים המשתמשים בו
 
טיול בארהב אחרי העבודה- צריכה עזרה!!!!!!
ליאת, 19.08.07
 
אני וחברה שלי מתכננות לעבוד בארהב ואחכ לטייל בארהב.... אין לנו מושג איך אפילו להתחיל לתכנן את הטיול (מסלול נסיעה, אטרקציות, כמה יעלה וכו) אני אשמח אם מישהו שיודע איך בונים טיול כזה, או שיודע לאן אני אמורה לפנות שיכתוב לי תודה ((:
 
התשובה שלך נמצאת....
אדיר, 20.08.07
 
לאיזה איזור את מתכוונת להגיע ?
שירן, 20.08.07
 
אם איזור ניורק- אני יכולה להנחות אותך.. אחרי שגרתי ועבדתי שם. אבל בניורק המחייה יקרה- לא עדיף לך לעבוד במקום אחר- לחסוך ואז לעשות את הטיול.?
 
כן הכוונה לעבוד בארהב... אני עוד לא סגורה על המקום
ליאת, 20.08.07
 
לליאתתת
שירן, 20.08.07
 
ליאת, אני אישית לא ממליצה לעבוד בניורק -ובכל הערים הגדולות מדוע?-כי מפוצץ שם מהגרים -וזה לא טוב לעגלות. את צריכה למצוא מקום של אמריקאים טהורים הם הקונים הכי הכי ..טובים ותמימים, וגם במקרה שתעבדי במלצרות וכאלה בניורק - ותעשי באמת כסף - המשכורת תעוף לך
ואת לא תביני לאן כי ניורק נורא יקרה למחייה. אני גרתי שם בקווינס ואחרי שלא הצלחתי לכלכל את עצמי -אז עברתי לברוקלין. וגם בברונקס - ולבסוף מצאתי את עצמי ישנה אצל דודה שלי -חחח ואני מדברת איתך על הפעם הראשונה שלי זה מבאס. אבלללללללללללללללל ויש אבל גדול אני מתה על ניורק - אין עלייה אבל היא יקרה... את צריכה ללמוד להסתדר בה כמו שנאמר -מי שמצליח לשרוד בניורק יצליח בכל מקום בעולם.
ביי ובהצלחה.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690