עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום טיולים בחו"ל 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום טיולים בחו"ל > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
אם אתם מתכננים טיול לחו"ל זהו המקום בו תוכלו להתייעץ בכל שאלה. פורום טיולים לחו"ל הוא המקום לשאול את כל השאלות הקשורות בנושא טיולים בחו"ל. אין לפרסם בפורום הצעות עבודה כלשהן. ההודעות הנכתבות בפורום הינן בגדר חוות דעת בלבד של הגולשים המשתמשים בו
 
טיול בארהב אחרי העבודה
ליאת, 25.08.07
 
היי... אני מגיעה לארהב לעבודה לכריסמס ויש לי ויזת עבודה וגם ויזת תייר. אחרי שתוקפה של ויזת העבודה יעבור אני עדין יכולה להישאר לטייל בארהב עם ויזת תייר או שיש פרוצדורה כדי להישאר שם?
 
תראי...
טלי, 25.08.07
 
כשאת מגיעה לארה"ב הם נותנים לך אשרת שהייה לתקופה מסויימת, אין שום קשר לויזת עבודה! ברגע שנגמרת לך אשרת השהייה את יכולה להאריך אותה, יותר נכון את חייבת אם את לא רוצה שיגרשו אותך...
תעשי חיים
 
ויזת עבודה
dana, 25.08.07
 
ברגע שקיבלת ויזת עבודה הסטאטוס שלך בארה"ב הינו סטאטוס של עובד. במידה ואת רוצה לשהות בארה"ב מעבר לזמן שאישרו לך בויזת העבודה את חייבת לשנות את הסטאטוס שלך מסטאטוס של h2b לסטאטוס של תייר (b1 או b2ׂ ) ואז גם ייתנו לך תאריך חדש לשהייה בארה"ב בתור תיירת (אם יתנו לך הדבר לא בטוח).
בכל אופן בשום אופן אל תטיילי בארה"ב מעבר לזמן שרשום לך בויזת העבודה כי אז ברגע שתצאי מארה"ב לא תוכלי לחזור לעולם כי נכחת בארה"ב מעבר לזמן שהקציבו לך.
שינוי הסטאטוס דרך משרדי ההגירה בארה"ב עולה 200$ וזוהי פרוצדורה של ניירת (את צריכה להסביר להם שאת רוצה להמשיך בטיול ולמה...)
שיהיה בהצלחה
 
ואי אפשר פשוט
רועי, 25.08.07
 
לצאת לקנדה או למקסיקו ואז לחזור כתייר במקום לשלם 200$?

האם יעשו בעיות בכניסה החדשה כי ידעו שעבדתי שם בעבר..???
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690