עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום טיולים בחו"ל 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום טיולים בחו"ל > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
אם אתם מתכננים טיול לחו"ל זהו המקום בו תוכלו להתייעץ בכל שאלה. פורום טיולים לחו"ל הוא המקום לשאול את כל השאלות הקשורות בנושא טיולים בחו"ל. אין לפרסם בפורום הצעות עבודה כלשהן. ההודעות הנכתבות בפורום הינן בגדר חוות דעת בלבד של הגולשים המשתמשים בו
 
טיול בארה"ב אחרי העבודה
לי, 28.08.07
 
אני וחברה מתכננות לטייל משהו כמו חודשיים בערך אחרי העבודה. המקומות המרכזיים שחשבנו לבקר בהם הם: ני-יורק, מיאמי, לוס אנג´לס לאס וגאס וסן-פרנסיסקו. אפשרי בכלל? אם כן, מה המסלול המומלץ מבחינת להרויח זמן וכסף? וכמה צריך לעלות דבר כזה...?! אשמח לכל סוג של תשובה תודה!
 
טיול בארה"ב
דוד, 31.08.07
 
בטח שאפשר להמשיך לטייל אחרי העבודה. העניין הוא שניו יורק ולוס אנג´לס הם שתי מקומות קיצוניים זה לזה אז או שתעשי טיול מעגלי ותחזרי למקום שהתחלת ממנו או שתקחי טיסה הביתה מיעד אחר לדוגמא אם התחלת בניו יורק תחזרי מלוס אנגלס. ותבני את המסלול מהרבה טיולים קצרים של 3 ימים שרשומים באינטרנט בכל אתר של סוכנות נסיעות. לגבי העלויות.. זה טיפ´לה יקר כי רק אוכל ושתייה ליום זה 20-30$ ולינה זה 40$ ונסיעות ממקום למקום ( ברכב או טיסת פנים או רכבת ) זה גם הוצאה לא קטנה, כניסות לאתרים, שופינג... ועוד הרבה כך שיוצא לך ביום בממוצא 100$!! ( ואולי הרבה יותר )
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690