עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום טיולים בחו"ל 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום טיולים בחו"ל > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
אם אתם מתכננים טיול לחו"ל זהו המקום בו תוכלו להתייעץ בכל שאלה. פורום טיולים לחו"ל הוא המקום לשאול את כל השאלות הקשורות בנושא טיולים בחו"ל. אין לפרסם בפורום הצעות עבודה כלשהן. ההודעות הנכתבות בפורום הינן בגדר חוות דעת בלבד של הגולשים המשתמשים בו
 
שאלה
סטפן, 13.06.11
 
אני מחפש עבודה בחו''ל כרגע קיונים או ציורים ומחפש חברה לנסוע איתה...אבל משהו טוב וכלאה שיהיו מוכנים לעבוד איתי במידה ולא יילך לי טוב.. יש המלצות?
 
היי סטפן
שלומית, 13.06.11
 
מה קורה? יש מלא חברות טובות ואיכותיות בשוק, אם זה פעם ראשונה שאתה נוסע אז יש כמה דברים חשובים שכדאי שתדע -
חשוב מאוד שתפגש עם החברות כבר בארץ, תבדוק בדיוק איזה תנאים כל חברה נותנת לך, איפה הם עובדים אם זה עגלות אז באיזה קניונים (חשוב לקחת את שם הקניון ולקבל פרטים עליו בגוגל) ואם זה ציורים לוודא שהאזורים שהם עובדים הם של אנשים אמידים בשכונות יוקרה כי רק ככה עושים כסף. מיקום מיקום ושוב מיקום! וכמובן שחשוב שתדע כמה אחוזים הם נותנים, האם הם מספקים דיור מסודר וכמה זה עולה, תבקש לדבר עם עובדים לשעבר או עובדים קיימים בחברה, כדי שתוכל לשאול אותם שאלות, תוכל לדעת כבר מה המצב לפי הטון דיבור שלהם, אי אפשר להסתיר דברים כאלה.. אגב, בפגישה עצמה אני מאמינה שכבר תקבל רקע, תתרשם מהחברה וכבר תוכל לדעת פחות או יותר איזה חברה יותר מתאימה לך וממי הכי התרשמת. אל תתפשר, לך על החברה שנראת לך הכי סבבה ורק שתדע(אני חששתי מזה) אבל יש המון עגלות וציורים בחו"ל ומלא ישראלים בכל חור, אז במקרה הכי גרוע שלא הלך לך ולא הסתדר אתה תוך יום יכול לעבור לחברה אחרת.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690