עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
עבודה בחוות באוסטרליה
ענת, 03.12.06
 
אני נמצאת כרגע באוסטרליה ואני מחפשת כיוון לחוות ASAP כל היודע דבר בבקשה תתכתבו...
 
לענת
ליאב, 04.12.06
 
ענת - גם אני חושב לנסוע, זה מה שמצאתי שמישהוא כתב בתגובות של הכתבה על החוות אני מקווה שזה עוזר :

" טוב אהלן לכולם/ן קודם כל אני מאד מקנא בכם כל מי שמתוכנן/ת להגיע לאוסטרליה בקרוב.........
אז ככה קודם כל תבררו לגביי אישורי עבודה מהשגרירות עוד בארץ(לפי דעתי כבר אושר החוק בפרלמנט האוסטרלי לגביי מתן working holiday visa לישראלים).
אז ככה, כשמגיעים (רצוי למלבורן) חובה להצטייד כמה שיותר מהר בספר שנקרא work about australia אם ישנה מהדורה עדכנית אז היא רצויה ביותר למרות שגם הישנה (שאני מכיר) מהשנה שעברה טובה בהחלט. בספר הזה ישנו פירוט כולל של כל סוגי הגידולים והקטיף שישנם (עץ או אדמה) לפי עונות חודשים מדינות ועיירות. ישנם שני סוגי שכר בקטיף wages (משכורת=שכר שעה) ן- contract (שכר לפי הספק, מה שנקרא "קבלנות")רוב המקומות בקטיף עצים ובכלל עובדים לפי שיטת ה-contract (דוגמא: bin=דולב על ארגז מלא כזה של אגסים משלמים 30$ אותו הדבר בתפוחים28-32$) המחירים כמעט זהים בכל החוות ישנו מעין מחירון בין החקלאים. בכל מקרה הספר יכווין טוב יותר. מומלץ להתחיל מאזור מלבורן ולעלות צפונה עם הגידולים והעונות מכיוון שכרגע (לנוסעים בחודש הקרוב)הקיץ ממש ובא ועם הזמן כשנעשה קר בדרום אז צפונה יותר עדיין חמים (ככל שעולים צפונה חם יותר לא לשכוח העונות הן ההפך המוחלט מישראל)
לנוחתים במלבורן caufield הינו הרובע "היהודי-ישראלי" והשדרה הראשית הינה balaclava סתם ככה טיפ להתמצאות.
כל עונת הקיץ ישנו קטיף מאסיבי של אגסים (אופציה לכסף טוב) ואח"כ כשמתחיל להתקרר מתחיל קטיף תפוחים מומלץ ביותר במיוחד לאחר האגסים במידה וממש אין ברירה אפשר לעשות אפרסקים (מגרד) וישנם גם את השזיפים ונקטרינות (stone-fruit=פירות בעלי גלעין) א"כ ניתן גם לקטוף ענבים מאוד מאוד מהנה........ את כל אלו ניתן למצוא באזור shepparton, meroopna, benalla והעיירות באזור ןאח"כ יאללה צפונה...........בכל שנה בסו"פש הראשון של חודש מאי ישנו פסטיבל המארדי גראס בעיירה nimbin (מדינת NSW) נחמד וצבעוני מאוד מומלץ!!!!!!!!!! אז תהנו ................יש עוד המון אבל כנראה שזה חלק מהמסע.........................:):):):););) "

" העבודה מתאימה גם לבנות (שלא מתפנקות) העבודה הינה פיזית אך עם זאת מהנה זה שקט זה עצים וזה להיות אדון לעצמך חוץ מזה שזה כסף הרבה יותר טוב מאשר לעבוד wages (משכורת שעה). ישנן עבודות ש"מתאימות" יותר לבנות עבודה זו מתבצעת בshade(=סככה) , שם העבודות יהיו יותר במיון ואריזה שם העבודה דומה יותר לעבודה במפעל והתשלום הוא לא הכי גבוה 80-100$ ליום עבודה (לפעמים יותר תלוי במס´ השעות) אבל לזכור כשאין ברירה אז אין ברירה הכי חשוב בקטיף - לא להיבהל מהפיזיות שבעבודה מתרגלים לזה אחרי כמה ימים ויש בונוס נוסף זה כמו ספורט מכניס לכושר ומחטב!! אל תוותרו על החוויה.
ישנם גם סוגי קטיף רווחיים יותר תלוי בעונה שוב פעם גידולי cirtus (פירות הדר) תפוזים,מנדרינות(קלמנטינות)לימונים.....
בקיצור חברות בכל קטיף אפשר לעשות כסף מספיק לטיול ולמחייה יותר מאשר עבודה בשכר באוסטרליה(זו דעתי האישית) אבל איש איש לעצמו... רק לזכור אם רוצים ממש אז הכול מתגמד הכל רצון הכל בראש:):):):):)

[email protected] "
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690