עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
אוסטרליה דחוףףףףףףף
ברוך, 15.08.09
 
שלום. 1.האם הרשיון הישראלי תופס באוסטרליה או שאני צריך להוציא רישיון נהיגה בין לאומי. 2.אני נוסע לאוסטרליה ב1.9 ומגיע לסידני 3.9 יש לי ויזה לשלושה חודשיים האם יעשו לי בעיות שאני יוצא 3.12 או שאני חייב יום לפני או שלא יעשו לי בעיות אם אני יצא בדיוק בשלושה חודשיים . תודההה בדחיפות.
 
כן, תופס
דן, 16.08.09
 
לא תופס! חזרתי לפני שבוע אחרי שנה שם!
ליאור, 16.08.09
 
הרישיון הישראלי אינו תופס אתה צריך רישיון בינלאומי (הרישיון החדש שמקבלים היום הוא אוטומטית בינלאומי) וצריך שיתרגמו אותו לאנגלית כי אני קיבלתי דוח על כך שהשוטר לא יכל לקרוא את הרישיון כי הוא בעברית.
לא מומלץ לצאת באותו יום שנגמרת לך הויזה וגם לא יום לפני מומלץ לפחות כמה ימים לפני ובכל מקרה הכול עניין של מזל כי ההגירה באסטרליה מאוד קשה עם הישראלים בימים אלו. בכל מקרה אין להיכנס מאותה מדינה ממנה יצאת לא משנה מה!!! תוכל לקבל את חותמת ההגירה בכניסתך במדינה אחרת ואז לעבור לאן שרק תרצה לאחר שכבר קיבלת את החתימה!
אוסטרליה פשוט מדהימה ואני מקנאה בך בהתגלית המדהימה הזו עוד לפנייך!! אתה תהנה!!
 
בשביל זה תלך לממסי
דן, 17.08.09
 
את הרשיון הבינלאומי מוציאים בדואר ישראל
בקשר לרשיון , 05.09.09
 
אתה הולך עם הרשיון הישראלי לוקח תור אומר רוצה להוציא רשיון בינלאומי (הרשיון החדש לא תופס) ואחרי 10 דקות יש לך רשיון שעולה 25 שקל במקום !
 
אבל אותי תפס שם שוטר
ליאור, 06.09.09
 
ולא הלכתי לשום ממסי,הצגתי לו את הרישיון החדש של הארץ שנאמר לי בפירוש במשרד הרישוי שהוא בינלאומי והשוטר לא אמר שום דבר שקשור לכך שהרישיון לא בתוקף! נהגתי שם עם הרישיון הזה במשך שנה כל יום והכול היה בסדר חוץ מזה שגם עצרו אותי בניו זילנד וגם שם לא אמרו שום דבר על הרישיון,וזה קרה לפני כמה חודשים. בקיצור תקשיב למי שאתה רוצה.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690