עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
חבר'ה שאלה בנוגע לדרכון אירופאי
ינאי, 31.08.09
 
יש לי דרכון אירופאי והבנתי שאני יכול לעבוד באופן חוקי באוסטרליה הגיוני ?
 
אתה יכול! וורקינג הולידיי
noel, 31.08.09
 
יש ויזה שנקראת WORKING HOLYDAY VISA והיא מאפשרת עבודה חוקית באוסטרליה למי שיש דרכון אירופאי. תברר עם החברה שאתה רוצה לנסוע אליה הם יעזרו לך בכל העניין של ההוצאה. אני חושב אבל שזה מאפשר עד שלושה חודשי עבודה (יש שמועות שאפשר להאריך אבל לא בטוח בדיוק)

בהצלחה
 
אוקיי אז ככה..
ליאור, 31.08.09
 
אכן ישנה ויזה כזאת אך היא לא לכל דרכון אירופאי אלא רק למדינות איתן לאוסטרליה יש הסכם,העבודה איננה מוגבלת בזמן תוכל לעבוד כמה שתרצה באופן חוקי לגמרי במשך שנה וכמו כן תוכל לקבל הארכה לעוד שנה או ע"י 3 חודשי עבודה בחוות והצגת תלושי המשכורת או תשלום לחוואי שיוציא לך את התלושים האלו פיקטיבית ואז להציג אותם כשאתה מבקש Second working holiday,כעיקרון אם יש לך את הדרכון המתאים הרווחת ובגדול..אתה אפילו לא זקוק למסמכים אתה שולח בקשה באינטרנט ומקבל אישור תוך 24 שעות,מצורף לינק לאתר עם הרשימה של המדינות המשתתפות שיהיה בהצלחה!!!

http://www.immi.gov.au/visitors/working-holiday/417/countries.htm
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690