עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
צריך עצה על עבודה לא במכירות..
יאיר חמי, 25.10.10
 
אני רוצה לטוס עוד חודש לעבודה בחו"ל לפרק זמן של 9 חודשים. לא ממש משנה לי לאיפה לטוס ובמה לעבוד, העיקר שזה לא יהיה במכירות ואני אוכל להרוויח כסף טוב. אני יודע שזה מאוד כללי מה שאני שואל אבל אין לי שום כיוון. קראתי את כל החוויות מהעבודה שיש באתר ושום עבודה לא נשמעה לי. חשבתי על כיוונים אולי של חוות למיניהן או אולי בנייה. יש לציין שאין לי תעודה מקצועית או דרכון זר. תודה.
 
עבודה בחוות
נועה, 25.10.10
 
עבודה בחוות – אני מציעה לך לקרוא את התגובות שיש שם אחרי החוויה, זה יעזור לך הרבה.
בלי קשר לכך, עבודות כאלה לרוב אתה צריך להגיע למדינה עצמה ולמצוא מתוכה את המשרה (תחשוב על זה שאף מעסיק מקומי לא יגייס מישהו זר בלי שהוא רואה אותו פנים אל פנים)
 
כן,
יותם, 27.10.10
 
ובכלל דברים שהם לא מכירות לא מתפרסמים רחוק באינטרנט, אבל במדינה עצמה אתה יכול למצוא מלא דברים שונים, ומלא אנשים עושים את זה. אם יש לך קצת כסף כדי להיות שם על תקן טיול איזה תקופה עד שתמצא משהו, תעשה את זה.

אני לא יודע איך המקומיים מרגישים עם להעסיק זרים בצורה לא חוקית - זה תלוי בבנאדם כמו שיש ישראלים שמעסיקים תאילנדים - אבל מה שבטוח קהילות יהודיות ישמחו לעזור לך ויש לא מעט כאלה
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690