עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
שאלה לגביי ויזתworking holiday
ליאור מ, 26.10.10
 
אני בעלת דרכון צרפתי, מעוניינת להוציא ויזת עבודה לאוסטרליה לתקופה של כ-3 חודשים. בטופס הוירטואלי של הויזה דורשים ממני למלא בעמוד השני את פרטי הדרכון שלי ובנוסף שואלים האם יש לי אזרחות נוספת. כתבתי בהתחלה את פרטי הדרכון הצרפתי ובהמשך שאלו אותי האם ביקרתי במקום כלשהו מחוץ לצרפת במשך יותר מ-3 חודשים וכשעניתי שכן שאלו אותי איפה ביקרתי. האם זו לא תהיה עילה לפסילת הבקשה שלי אם אני אכתוב שה"ביקור" נערך בישראל, כשבעצם זה לא ביקור? (אני כמובן נולדתי וגדלתי בארץ ועדיין גרה פה). ניסתי לחזור אחורה ולכתוב בעמוד השני את פרטי הדרכון הישראלי, אך לא נתנו לי להתקדם מעבר לכך בטענה שהדרכון שלי לא מקנה לי ויזה זו. מה אני יכולה לעשות? תודה, ליאור.
 
תכלס
יותם, 27.10.10
 
נראה לי שאין לך הרבה אפשרויות... תרשמי שהביקור היה בישראל, גם תצאי פוליטיקלי קורקט וגם הם לא ימהרו להסיק שגדלת פה... לגיטימי שיהודים יבקרו בישראל.

וגם זה לא משנה זה זה לא שאנחנו איזה מדינת אויב, ואני לא יודע איך זה בויזת עבודה, אבל ויזת תייר ישראלים גם עם אזרחות ישראלית בלבד מקבלים, אז לא נראה לי שזה יפיל אותך.
 
לדעתי
נטלי, 27.10.10
 
כדאי לך לדבר עם החברה שאליה את נוסעת. יש להם מספיק נסיון עם ויזה מהסוג הזה!
 
אני לא נוסעת דרך חברה
ליאור מ, 31.10.10
 
אחרת כבר כנראה מזמן הייתה לי תשובה

מישהו כן הוציא את הויזה הזו בצורה עצמאית ויכול לעזור לי?
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690