עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
מעוניין לעבוד באוסטרליה
אורי, 22.01.11
 
אך חייב להבין כמה דברים בנוגע לעבודה בעגלות\ציורים. 1. עבודה בעגלות היא בקניון והיא למעשה מעל ל8 שעות כל יום? 2. עבודה בציורים היא בין 3-6 שעות? תלוי לפי כמות המחירות שנעשו? 3. מה קורה ונגיד יום עבודה שלם ולא הצלחתי למכור כלום - אין לי שום שכר על אותו היום? 4. האם זה באמת אפשרי לשלב בילוי עם העבודה היומיומית? נגיד וביום רביעי יש הופעה בשעת לילה ואני מעוניין להגיע אליה - זה יהיה אפשרי? או שאך ורק ביום החופשי אוכל לעשות דבר שכזה? תודה מראש
 
היי אורי!
מאי, 22.01.11
 
1. ברוב העגלות עובדים מעל ל8 שעות. משהו כמו 10 בדרך כלל אבל אתה תבין שזה יותר משתלם לנו כי יש לך יותר זמן לסגור יותר מכירות. זה לא משהו קבוע וזה משתנה בין חברה לחברה כי אני אישית עבדתי 7 שעות בלבד על העגלה.
2.בעבודה בציורים עובדים הרבה פחות שעות מהקניון. 5 שעות בערך ביום. יש פחות מכירות ביום אבל מרוויחים הרבה יותר על כל מכירה.
3. זה גם תלוי בחברה, יש חברות שנותנות רק אחוזים מהמכירות ובמקרה הזה אם אתה לא מוכר כל היום אתבה לא מקבל כלום(אבל מה הסיכוי? אצלנו אפילו אלו שלא היה לם את זה מכרו בקטנה אני לא זוכרת מצב שמישהו לא מכר כל היום..יש גם חברות שנותנות שכר בסיס + אחוזים שאז גם אם לא מכרת אותו יום אתה מקבל רק את הבסיס לאותו יום, יש מלא חברות שעובדות ככה.
4. הכי אפשר לשלב בילוי עם העבודה הזאת!! זה לא קל וברור שהייתי עייפה, אבל הייתי יוצאת כמעט כל יום למועדונים ועד השעות הקטנות.
אין זה היה הכיף שלי שם ולא ויתרתי על זה. פשוט בבוקר הייתי שותה קפה אוכלת משהו טוב ומחזקת עם משקה אנרגיה. כולם שם עובדים קשה ביום ומבלים בלילה. זה הזוי כאילו יש לך כוח לעשות הכל! אתה מכיר מלא אנשים והכל כל כך כיף שם שיש לך אנרגיות לעשות הכל. פשוט חוויה מטורפת!!
 
מאי - תודה רבה!
אורי, 22.01.11
 
בכיף :) (ל.ת)
מאי, 22.01.11
 
...
ליאן, 22.01.11
 
ככל הנראה בפברואר
אורי, 23.01.11
 
אורי טסת כבר?
לולי, 09.02.11
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
טלי, 03.03.11
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
הפורום אינו משמש במה לפרסום החברות.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690