עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
עבודה בדרום אפריקה
אור, 17.02.11
 
אני וחברה רוצות לטוס לדרום אפריקה לעבוד בעגלות, לפני שאנחנו סוגרות כרטיס טיסה רציתי לשמוע אם מישהו היה שם ואיך הכסף.. תודה :)
 
לאור
שלי, 18.02.11
 
חברה הכי טובה שלי וחבר שלה חזרו משם לפני חצי שנה, בהתחלה צחקתי עליהם שהם אמרו לי דרום אפריקה אבל הבנתי שממש טוב שם, הם עשו אחלה כסף!!! הם עבדו בים המלח וחזרו מסודרים, גם אני רוצה! מסתבר שיש שם מלא תיירים, אז נראה לי שיבוא לכם טוב לפי הסיפורים. כמה עולה כרטיס עכשיו?
 
שמעתי שהולך שם
ריקרדו, 19.02.11
 
הבנתי שמסוכן שם ממש, ולא כייך להסתובב ברחובות, הבנתי שהולך היום ממש חזק בספרד, ושהקיץ שם הולך להיות עוד יותר חזק כי זה המדינה הכי מתוירת בעולם.
אני נראה לי הולך על ספרד.
 
היי ריקרדו
שלי, 19.02.11
 
סתם שתדע שיש אזורים מאוד מסויימים שלא כדאי להסתובב בהם בדרום אפריקה והבנתי שזה ידוע, שם פשוט לא מסתובבים וזהו. חוץ מזה הכל סבבה, כולם מאוד נחמדים, כמו בכל מקום בעולם יש את האזורים הפחות סימפטים (יש את זה גם בארץ) בקטנה..וואלה בטוח שגם בספרד סבבה אני טיילתי שם ויש שם אחלה אנשים ואחלה תרבות
 
דרום אפריקה
שירן , 11.09.11
 
אהלן, דרום אפריקה חזקה בהחלט, ולא רק בעגלות, אלא גם בציורי שמן! אם לא הכי חזקה מכל העולם! אם תרצי לשמוע קצת יותר פרטים , רק תבקשי :) בהצלחה :)
 
אני אשמח לשמוע קצת
קובי, 23.09.11
 
אני נימצא עכשיו בקנדה ועובד בציורי שמן ....ועובד כרגע עד לסוף העונה שזה עוד 3 שבועות בערך...ושמעתי שיש ציורי שמן גם כן בד.אפריקה ושממש הולך שם טוב...אבל אף פעם לא שמעתי ממשהו שבאמת היה שם ויודע איך הולך באמת...

השאלות שלי...אם אלימות ברחוב ממש מוגזמת כמו שאומרים?
כי הבנתי שיש שם בלאגן בין לבנים לשחורים..

אם יש שם כסף...כי הבנתי שהמטבע שם הוא כמו חצי משקל...

אם עבדת בציורי שמן..כמה מוכרים שם את הציורים?

ומה זה הסכומים הנורמלים שם ? כיאלו יש שם ערך לכסף ?
 
אחי
שי, 24.09.11
 
אני עבדתי בדרום אפריקה במשך שנה. הייתי עושה 12,000 ש"ח בחודש אבל הגעתי מוכן אחרי 2 עונות בספרד. אנשים סתם מבלבלים את המוח ומוכרים שיט בארץ למי שרוצה לטוס לשם. לא מסוכן. לא נתקלתי בשום דבר הזוי במשך כל התקופה שלי שם. שהגעתי אמרו לי לא להגיע לאזורים מסויימים וזה מה שעשיתי. אני עבדתי שם במוצרי ים המלח אני לא יודע להגיד לך על הציורים אבל אני ממש אהבתי את דרום אפריקה, אגב הרבה יותר מארצות הברית.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690