עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
ניו זילנד אוסטליה ויפן
אמיר, 08.02.07
 
אני מתכנן לנסוע לטיול וקצת עבודה בניו זילנד אחרי זה אוסטרליה ובסוף יפן טיול ארוך של כמה חודשים טובים. ויש לי מספר שאלות: 1.הבנתי שבניו זילנד אפשר לעבוד אם מוצאים מעסיק והוא מוציא לך אישור עבודה בכמה עשרות דורלים,זה נכון? 2.כמה כסף אתם חושבים צריך לטיול כזה? 3.איזה ויזות ואישורים צריך לכל מדינה? וכמה בעייתי להוציא אותם? 4.מה דעתכם באופן כללי על הרעיון? דרך גב אין לי בעיה עם עבודה קשה ופיזית או עם השפה האנגלית. כל תגובה לגבי זה גם אם אינה קשורה לאחת השאלות ספציפית תתקבל בברכה ואם למישהו יש רעיון לסדר שונה או לטיול שונה אשמח לשמוע.(הכוונה בטיול היא לא "תיסע לארה"ב פצצה שם" אלא משהו מורכב:כמה מדינות,איים תרבויות)
 
תגובה
אורי, 08.02.07
 
היי אמיר, מה המצב? אני עבדתי בניו זילנד בתור חדרנית לפני שנה ומשהוא, וכן, אפשר להוציא שם אישור עבודה אבל חייבים באמת שיהיה מעסיק שרוצה אותך קודם ואז פונים ללשכה המקומית והוא מסדר את זה. זה עולה פחות מ100 דולר אבל אני לא זוכרת בדיוק כמה. אגב שאלת כמה כסף צריך לטיול כזה - אלו מדינות יחסית יקרות ואני לא יודעת בדיוק כמה כסף אבל קח את זה בחשבון , את יוקר המחייה. ואם אתה מתכוון להגיע לאוסטרליה אז אתה צריך להוציא ויזה מהארץ. לניו זילנד לא צריך שום ויזה וגם ליפן לא צריך (בכניסה יאשרו לך 3 חודשי שהייה, ככה זה בדרך כלל).

מקווה שעזרתי במשהוא :)
אורי (ואני בת... למרות השם שמטעה...)
 
יפן
דודי. א, 10.02.07
 
אל תהסס בקשר ליפן אתה לא תתבאס
ואל תחשוב אפילו לדקה או שתיים לעבוד שמה בבאסטות ואם אתה כבר ביפן
אז אוקינאווה אחי חובה עליך תבלה
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690