עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
עבודה בניו זילנד
אריק, 10.12.11
 
אני רוצה לטוס לניו זילנד לעבוד בציורי שמן שאחרי זה אני יכול לטייל חצי שנה במזרח אפשר לחסוך כסף בזה או שהכול נשרף על המחייה?
 
בציורים עושים אחלה כסף
מירב, 11.12.11
 
זה הדרך הכי טובה לעשות הרבה כסף במינימום זמן, עובדים איזה 4, 6 שעות ויכולים לעשות כל משמרת איזה 300 דולר, אם קולטים את העניין, זה תענוג שאין דברים כאלה. תשמע גם אני חסכתי לטיול שלי בעבודה בחו"ל. אומנם הייתי בארה"ב בעגלות וחסכתי לדרום אמריקה צריך יותר כסף מהמזרח אבל זה דיי דומה. הכל תלוי בך אם תחסוך או לא תחסוך. יש את החבר'ה שבאים נחושים עם מטרה של טיול/לימודים/רכב וכאלה ורואים עליהם שעד שהם לא משיגים את המטרה הם לא נחים, הם עפים! ולא מתעייפים וצריך בשביל זה המון סבלנות והמון אנרגיות אבל זה משתלם. יש את אלה שמגיעים, עושים כסף, אבל יוצאים המון, עושים מלא קניות וחיים טוב ואז הכסף עף! לגבי המחייה בדרך כלל החברות מספקות רכב ומגורים בעלות נמוכה יחסית ואם קונים אוכל מהסופר מרקט ומכינים בבית אז זה חוסך המון ואפשר לחסוך מלא ככה, כמובן שתוכל גם להנות ולצאת ועדיין לחסוך. הכל במינון הנכון, ככה זה מצליח.
 
תודה אבל.
אריק, 11.12.11
 
דבר ראשון תודה דבר שני מישהו יכול לספר כמה כסף עושים בממוצע לחודש בציורי שמן וכמה באמת אפשר לחסוך
 
אני הייתי חוסך
אמיר, 18.12.11
 
7,000 שקל בחודש והייתי גם חי טוב שם, הייתי יוצרא ומבלה לא הכי חסכן שיש אבל אחרי הכל הייתי נשאר עם ה7 שלי - תענוג
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690