עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
בא לי אוסטרליה!
שרה , 25.04.12
 
היי, אני חיילת משוחררת, יש לי אזרחות ארופאית ואני רוצה להתחיל לעבוד בעגלות באוסטרליה או הוואי. איך מתחילים? איך יודעים ליפול על חברה טובה? התחיבות, תנאים וכו׳.  אשמח לפרטים וטיפים כמה שיותר מהר כי משעמם לי! :)
 
היי שרה
קארין, 01.05.12
 
מה קורה? כיף לך שיש לך אזרחות, זה שווה במיוחד שרוצים לטוס לחו"ל. אני הייתי בארה"ב ואני יודעת שאת יכולה להיכנס לשם חופשי זה כמו ויזה האזרחות שלך. מצד שני גם לחברה שלי יש אזרחות אירופאית והיא דווקא הלכה על אוסטרליה כי בגלל האזרחות אפשר לקבל ויזת עבודה חוקית שם ותנאים טובים ממש, אז אני במקומך הייתי משאירה את הפרטים שלי גם למעסיקים בארה"ב וגם באוסטרליה, בודקת איפה מציעים לי תנאים יותר טובים וכמובן איפה יש לי תחושה יותר טובה וממי הכי התרשמתי, אני הכי סומכת על האינטואציות שלי :))) בהצלחה, הייתי מחליפה איתך עכשיו! מתה לחזור לתקופה שהייתי חיילת משוחררת והכל היה הרבה יותר פשוט והרבה יותר כיף :)
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
גיל, 30.05.12
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
הפורום אינו משמש במה לפרסום החברות.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690