עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
עבודה בפיליפינים או דרום אפריק
עינב, 02.07.12
 
אחרי כמה פגישות אני וחבר שלי מתלבטים לגבי 2 מקומות: פיליפינים (מנילה) או דרום אפריקה (יוהנסבורג לא קייפטאון) בשני החברות התנאים דומים אין כל כך הבדל. בשני המקומות העגלות זה דבר חדשה שם יחסית ושניהם מוצרי ים המלח. בדרום אפריקה צריך רק דרכון ישראלי אבל אין אישור עבודה ובפיליפינים יש אישור עבודה עם תלוש משכורת. השאלה איפה הולך יותר מכירות? מה עדיף?? תודה!
 
עינב
עדי, 05.07.12
 
2 המקומות האלה ממה ששמעתי מאוד אטרקטיבים בדיוק מהסיבה שציינת. אם הייתה עומדת בפני הסוגיה הזו אני חושבת שהייתי הולכת על החברה שנראית לי יותר מתאימה לי. היית כבר בפגישה עם 2 החברות האלה? או שקיבלת פרטים רק בטלפון? במידה ועוד לא היית אני ממליצה בחום ללכת ולראות על איזה חבר'ה מדוברא ומה ההרגשה שלך לגבי כל אחת מהחברות. אני אישית סומכת על האינטואיציה שלי ולדעתי הכי חשוב שיהיה לך טוב ושתהיי בסביבה של אנשים שאת מתחברת אליהם מכאן כל השאר יגיע.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690