עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
דרום אפריקה או קנדה???
שמוליק, 07.09.12
 
היי חברים! אני ממש מתלבט בין דרום אפריקה לקנדה.. רציתי אירופה כי יש לי ניסיון בציורי שמן בלונדון אבל הפעם החלטתי עגלות וחוקי בלבד, מה שמשאיר את דרא״פ וקנדה.. מניסיון שלכם מה עדיף מבחינת כסף? באיזה עיר? ממש חשוב לי ליהנות אבל במקום שבאמת יש כסף טוב ואני מוכן לעבודה קשה ... אני רוצה מקום שבאמת אפשר לחסוך ובמקביל תנאי מחיה ועבודה טובים! אני חייב להסגר על עצמי בבקשה את עזרתכם! אל תחסכו במילים! תודה מראש!
 
היי שמוליק
מעיין, 08.09.12
 
בזמן האחרון אני לא מפסיקה לשמוע על דרום אפריקה, יש לי חברה שעובדת בעגלות של מיישרים ויש לי ידיד שעובד שם בציורי שמן. שניהם מאוד מרוצים ומספרים שעושים כסף טוב ושזו חוויה אחרת. זה נשמע הזוי דרום אפריקה אבל גם בי קשר אליהם שמעתי הרבה על זה שטוב שם לאחרונה. נראה לי שהכי כדאי שתשאיר את הפרטים שלך ל2 חברות בדרום אפריקה ול2 חברות בקנדה תקבל את כל הפרטים ותשווה בינהם
 
תודה על התשובה:)
שמוליק, 08.09.12
 
ממה שבדקתי ךמשל ההוצאות והשכירות ברנדה יותר יקרים בכל חברה מאשר דרום אפריקה, השאלה היא גם באיזה עיר הכי כדאי מבחינת כסף ואיזה כריסמס יותר חזק.. דברים כאלה את יודעת... Help!
 
אני אגיד לך מה
מעיין, 11.09.12
 
זה באמת לא משנה באיזה עיר הכי חשוב זה המיקום של הקניון, אם הוא קניון חזק, מרכזי, מתוייר. זה מה שאתה צריך לבדוק. בדקת לגבי העבודה בעגלות נכון?
 
כן לגבי עגלות..
שמוליק, 12.09.12
 
אבל איך אני יודע אם הקניונים שרשומים הם טובים באמת ועושים בהם כסף? גוגל?
 
אפשרי :) (ל.ת)
:), 12.09.12
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690