עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באוסטרליה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באוסטרליה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
מעוניינים לשאול שאלה בנושא עבודה באוסטרליה ? הגעתם למקום הנכון! פורום עבודה באוסטרליה ושאר העולם נועד לספק מענה לשאלותיכם בנושאים שונים של עבודות בחו"ל באוסטרליה. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים בלבד
 
עבודה בעגלות
רותם אורבך, 21.10.12
 
שלום רב. שמי רותם אורבך, מהנדס מחשבים במקצועי. בזמן האחרון אני מרגיש שהחיים שלי הולכים לכיוונים שלא הכי מוצאים חן בעיני, אז אני שוקל טיול לאוסטרליה. חשבתי לעבוד בעגלות כי אני בן אדם שצריך מסגרת, ואני רוצה גם להנות ולהכיר ח'ברה. אני בן 33, ומעולם לא עשיתי טיול גדול. אני גם לא איש מכירות, אבל האנגלית שלי היא ברמה של שפת אם, ואני מאמין שעם הכשרה נכונה אני יכול למכור. השאלות שלי הן: איך זה? כמה שעות ביום עובדים? כמה ימים בשבוע? מה עושים מחוץ לשעות העבודה? האם אפשר לטייל? איזה סוגי אנשים מגיעים בד"כ לזה?. תודה?
 
היי רותם
קרן, 21.10.12
 
תגיד יש לך איזה אזרחות זרה שווה?
בעגלות עובדים הרבה שעות (10-12) ובדרל כלל מקבלים יום חופש אחד בשבוע + איזה יום קצר. באוסטרליה אני יודעת בוודאות שעובדים פחות שעות כי הקניונים שם פתוחים לפחות שעות שזה די אחלה. מחוץ לשעות העבודה זה תלוי כמה אתה עובד. לא נראה לי שתספיק לטייל ממש, רק ביום חופש. אם אתה רוצה ממש לטייל, תעבוד ותחסוך ואז תעזוב את העבודה ותטייל.
האנשים זה ממש תלוי לאן אתה מגיע. אני למשל עבדתי והייתי מוקפת באנשים מאוד טובים (כמובן שלא כולם), אבל חברה שלי שעבדה בזמן אחר ממני ובארץ אחרת הייתה עם ערסים ולא נהנתה. לא שזה היה כזה סיפור - היא קמה והלכה והגיעה למקום שהיה לה הרבה יותר טוב.
עד שלא תנסה - לא תדע!
וד"א תתפלא לגלות שלפעמים עם האנשים שחשבת שבכלל לא תסתדר, אתה הכיבסופו של דבר הכי אוהב!
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690