עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
האם שווה לעבוד חודשיים בעגלות באנגליה?
בר, 23.09.07
 
היי. אני אמורה לצאת ב-14 לנובמבר לאנגליה ואני מתלבטת אם בכלל שווה לי, כי אני צריכה כבר בסוף ינואר לחזור כדאי להתחיל פסיכומטרי. מצד אחד זה רק חודשיים, מצד שני זה חודשיים של כריסטמס.... אין לי אפשרות ליסוע למדינה אחרת (רק אירופה), ואני לא רוצה ליסוע בקיץ כי אני רוצה ש-ל-ג! ההוצאות לפני הנסיעה שלי הן 4,000 שקל בערך (כרטיס טיסה, מזוודה וכו´). ואם להוסיף לזה שכר דירה, ואוכל, וקניות שונות שם... בקיצור - אני צריכה עזרה מאנשים שהיו ועשו - הם שווה לעבוד למשך חודשיים (מבחינתי רווח של 3000 שקל בחודשיים האלה אחרי ההוצאות והחזרת הסכום של לפני הנסיעה זה סבבה)?
 
אני עשיתי את זה
גיא, 24.09.07
 
אבל אני נסעתי לארה"ב לעגלות וזה היה מצויין חזרתי עם 5000 דולר שזה יחסית לא הרבה אבל עשרים אלף שקל בחודשיים אחרי הוצאות, זה ליגה וזה סגר לי כמה פינות... אני ממליץ.
 
ברור ששווה!
דני, 24.09.07
 
אבל זה לא בדיוק כריסטמס
בר, 25.09.07
 
זה חצי נובמבר, דצמבר, וחצי ינואר... כלומר יש לי את דצמבר עצמו וזהו פחות או יותר, נובמבר זה עוד ההכשרה והשבועות הראשונים.
 
נו...
גיא, 25.09.07
 
זו התקופה לעשות כסף, ההתלמדות היא יומיים וזה שטויות, נורא מהר נכנסים לעניינים ומתחילים למכור ויהיה לך יותר קל כי זו תקופה שמוכרים כל הזמן... עדיף ללמוד בנובמבר מאשר באוגוסט...
 
היי בר.. גם אני במצב שלך
שירוש, 25.09.07
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690