עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
ויזת סטודנט לאנגליה!
טלי, 25.09.07
 
יש לי שאלה כזאת, האם באמת צריך את זה? אני עכשיו בדרך להוציא והפחד שלי שלא יתנו לי וילך לי מלא כסף מדובר על 300 פאונד לקולג´ ועוד 99 פאונד ההרשמה לקנסוליה. ואף אחד לא מבטיח כלום. אני בסך הכל רוצה לעשות כסף טוב. והתהליך הוא מייגע אני כבר חודש מנסה להשיג את כל הטפסים. מישהו יכול לעזור לי ולתת לי כמה טיפים תודה.
 
טלי היתי שם עשיתי את זה....
מרים ב, 25.09.07
 
היתי במצבך והתחלתי תהליך של הוצאת ויזה לבריטניה.
ירדתי מזה לאחר שהחלטתי שלהוציא ים כסף על משהו שבכלל לא בטוח לא שווה!
אני אתן לך דוגמא ששמעתי ממקור ראשון על סטודנט שבאמת שילם כמה אלפי פאונטים ללימודים לשף באנגליה ולא נתנו לו ...במיוחד כרגע שכל העולם מנסה להוציא ויזה פיתאום התחשק לכולם לקראת הכריסמס ללמוד אנגלית...ובשגרירות יש מכסה מסויימת של מהגרים שהם צריכים לאשר ולדחות...אז קחי בחשבון שאם אין לך 80 אלף בחשבון ואבא שלך לא יכול לממן לך את הטיול...עזבי אותך מויזה וטוסי לנסות לעבוד בלי ואם תאהבי את העבודה אחרכך תחזרי לארץ ותוציא ויזה.
כי אף אחד גם לא הבטיח לך שגם אם תוציא ויזה ותטוסי שתאהבי את העבודה, כי אולי אחרי שבוע תביני שזה לא זה ותחזרי לארץ.
אני לא שוללת את הויזה, להפך גם אני רציתי מאוד לעשות אותה אבל לדעתי כרגע זה לא הזמן להוציא ויזה .
כל אחד במצב שונה תעשי את השיקולים שלך...זאת העצה שלי בכל אופן בהצלחה.
 
תנסי
רון, 26.09.07
 
אל תקשיבי להם
גיא, 26.09.07
 
צדקת בעלויות אבל אל תשכחי שאם את הולכת לחברה רצינית אז תקבלי את הכסף בחזרה(ובוא נחשוב שאם החברה מחזירה לך על ויזה יותר יקרה מהויזות הזולות יותר אז כנראה יש סיבה)
בקשר למכסות הסירוב והקבלה זה סתם שטיפת מוח שמנסים להפחיד פה אנשים מלהוציא ויזה
מי שמגיע מוכן לראיון מקבל את הויזה

ודרך אגב אמרו פה מה יקרה אם לא תאהבי את העבודה?! אז ככה אם תהיי בלי ויזה לא יהיה לך ברירה אלא לחזור לארץ (יש המון ישראלים בלי ויזה שמחפשים את עצמם בגולדס , מי שיש לו ויזה תמיד ימצא עבודה)

וסתם עידכון גם השנה כבר היו מספר פשיטות באנגליה שבהם הטיסו חזרה ישראלים בלי ויזות או עם nvq שזה בכלל ביזבוז אם כבר לטוס לא חוקי אז חבל לבזבז את הכסף על ויזת nvq שזה בעצם 2 דפי וורד מודפסים מהמחשב
לסיכום:
אכן זה יותר מסובך להוציא ויזת סטודנט אבל זה שווה את זה
 
ויזת סטודנט או עבודה לא חוקית?
טלי, 01.10.07
 
תודה לכולם על העצות. כרגעתי שילמתי לקולג´. וידוע לי שאם אני לא יקבל אני אקבל החזר של 200 פאונד. זה לוקח כל כך הרבה זמן. שאני מעדיפה לעצור את זה ונסוע בלי ויזה.

שמעתם על עבודות בטוחות שלא צריך ויזות לאנגליה?
 
how?
moshe, 01.10.07
 
משה?
שלומי, 02.10.07
 
מה אתה רוצה? ויזת סטודנט? צריך להירשם ללימודים ולקבל את האישור ממקום הלימודים ואז להגיש לויזת סטודנט...
 
תשובה
daniel_brodsky, 02.10.07
 
שמעי יש לך את העגלות רחוב באנגליה ששם בדרך כלל עם כבר תופסים אותך עובדת בלי אישור עבודה או ויזה אז מגרשים אותך מהרחוב ואז את צריכה להחליף רחוב ...כמובן שאם את תשחקי יותר מדי משחקים ולא תחליפי מקומות אז כבר זה יכול להעבור לקע של הגירה ...קח שזה חצי בטוח היייתי אומר
 
כמה דברים
גדי, 03.10.07
 
קודם כל אם אפשר להוציא ויזת סטודנט - שווה לעשות את זה, בייחוד דרך החברות הגדולות שמנוסות בהליך ויודעות בדיוק איך לתדרך את מי שהולך לשם. 99 אחוז יקבלו בדרך הזאת. בלי קשר ראיתי שמישהו כתב פה על הויזה של הnvq , ואני רוצה להגיד שזה לא נכון. אני עבדתי באנגליה עם חבר עם nvq כמעט 6 חודשים ולא עשו לנו בעיות עם זה. זה ויזה שכאילו מאפשרת לך הכשרה תוך כדי שאתה לומד קורס ב"שירות לקוחות" או משהו כזה אבל בלי משכורת - ואת המשכורת אתה גם ככה מקבל בבית , אין להם כל כך דרך לעלות על זה והסיכון קטן מאוד.

ברור שעדיף ויזת סטודנט אבל ויזת nvq זה ויזה שכן תופסת כמעט במאה אחוז מהמקרים
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690