עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עזרה בבקשה לגבי עגלות באנגליה!!
עדי, 20.08.08
 
שלום לכם! אני מתכננת אוטוטו לטוס ואני לא יודעת עם איזו חברה כדאי לי! חשוב לציין שיש לי אזרחות ארופאית ואני ככ לא יודעת עם איזו חברה כדאי לי לנסוע= מוצרי ים המלח באנגליה אשמח אם מישהיו יוכל להגיד לי מניסיון או מאנשים באמת ורק את האמת לאן כדאי לנסוע ועם איזו חברה! זה ככ יעזור לי בהחלטה שאין לכם מושג ורק לזה אני מחכה לפני ההחלטה! האימייל שלי [email protected] תודה מכל הלב!!
 
עדי
חמדה, 20.08.08
 
אני ממליצה שתתחילי לאסוף שמות של חברות מאנשים שאת מכירה שעבדו שם או תראי איזה מהחברות שמפרסמות הכי מושכות אותך ואז תתחילי לעשות סלקציה.
תבדקי מי נותן לך ויזת עבודה חוקית, כמה אנשים בחדר, באיזה קניון תמוקמי, באיזה איזור ועוד...
 
היא לא צריכה ויזת עבודה,
לוס-אנגלסי, 20.08.08
 
יש לה דרכון אירופאי היא יכולה לעבוד בכל עבודה שמתחשק לה בכל אירופה.
 
אני במקומך הייתי נוסעת לעבוד באוסטרליה
ע, 20.08.08
 
מקום מדהים ואפשר לעשות שם מלא כסף, אני יודעת שיש חברה שנותנת ויזות חוקיות לעבוד באוסטרליה למי שיש לו דרכון אירופאי, אני מכירה מישהי שנסעה דרכם.
 
כל מחזיק דרכון אירופאי יכול לקבל ויזה עבודה
לוס-אנגלסי, 20.08.08
 
באוסטרליה למשך שנה, קוראים לזה working holidaymaker אתה מוציא את זה ואז אתה יכול לעבוד באוסטרליה כמה שאתה רוצה באיזה חברה שאתה רוצה (לאו דווקא בעגלות או תמונות אפשר לעבוד במשרד).
אני חושב שאפשר להוציא גם woking holidaymaker visa לארה"ב אבל אני לא בטוח, מה שבטוח אפשר לעבוד באוסטרליה עם ויזה שאתה יכול להוציא דרך שגרירות אוסטרליה עם הדרכון האירופאי ואתה תוכל לעבוד בכל חברה באוסטרליה כמו אוסטרלי למשך שנה.
 
אבל חברים!!
עדי, 21.08.08
 
אני מועניינת באנגליה ואני בטוחה שיש לך מה להגיד על חברות מסויימות~~ וכל ידע שיש לכם ממקום אמין יעזור לי כרגע על חברות שבאנגליה !!
אודה לך אם תשלחו זו למייל
[email protected]
תודה רבה רבה!!
עדי :)
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690