עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
ציורי שמן בגרמניה או אירלנד?????
אלירן, 24.08.08
 
אהלן, אוטוטו נגמרים לי המבחנים של הסמסטר ואני חייב לטוס לעבוד קצת. אני ממש מתלבט אם לטוס לגרמניה או אירלנד... מצד אחד לפי מה שהבנתי למרות שעובדים באירלנד כבר הרבה שנים ויש מצב שהיא חרושה קצת היא עדיין מוכרת לא רע, ומצד שני יש את גרמניה שהיא יעד חדש יחסית ומאוד מצליח(לפי מה שכל החברות מנסות למכור לי), רק שאני לא מכיר יותר מדיי אנשים שעבדו שם (רק אחד והוא אמר שלא היה משהו)... תייעצו אם יש לכם מידע עדכני על אירלנד או גרמניה... תודה
 
עצה שלי, רד מהציורי שמן
לוס-אנגלסי, 24.08.08
 
במכירת תמונות יש שני סוגים של אנשים:
1) אלה שמרוויחים הרבה
2) אלה שלא מרוויחים כלום..

יש קצת שמרוויחים הרבה והרבה שלא מרוויחים כלום.. מאנשים שעבדו במכירות ציורים שמעתי שבצוות שלהם חצי הרוויח טוב וחצי לא.. אז אל תתיחס לזה כדבר בטוח.. אם אתה איש מכירות טוב ואתה טוב עם אנשים יש לך סיכוי..

עדיף אירלנד מעל גרמניה... שמעתי שהגרמנים לא קונים ועדיף אירלנד..
 
מר לוס אנגלס יקר וכל שומעי עצותיו
t, 24.08.08
 
תגיד לי בבקשה , מה כבר אתה עושה בחיים ??חוץ מלהיות תקוע פה בפורום ולזיין את השכל עם הידע הנרחב שלך -משמועות-

בכל תחום יש את אלו שמרוויחים יותר ואת אלו שפחות

ואם אין לך נסיון בתחום אז אל תבלבל את הביצים בהפצת שמועות

אני הגעתי הנה לארה"ב לפני יותר משנתיים
אחרי שמועות של אלפי דולרים בכריסמס
ומה שנוכחתי לגלות זה שהכל בלוף אחד גדול
הנפצה וניפוח מופרז של המציאות

ואחרי נסיון אישי בשני התחומים אני אסכם בוודאות

שקשה יש רק בעגלות ואת הכסף של השמועות - עושים בתמונות
 
תודה על התגובות אבל...
אלירן, 24.08.08
 
השאלה היא לא אם ציורי שמן או לא, השאלה היא האם ציורי שמן באירלנד או גרמניה??
אני מחפש אנשים ממקור ראשון שעבדו ויודעים מה באמת הולך שם. כמו כמה הגרמנים בכלל פתוחים לקנות ציורים ברוכלות מדלת לדלת? כמה הם באמת דוברים אנגלית? יש בעיית הגירה מטורפת בגרמניה, האם זה מהווה קושי במכירה? האם האירים איבדו כבר את סבלנותם מהסוכנים שכבר במשך שנים דופקים כל יום על הדלת שלהם ומטרידים אותם עם אותם ציורים? ממש קשה לי להחליט, במיוחד לאור העובדה שיש לי רק 8 -7 שבועות לעבוד עד תחילת הלימודים.
 
על אירלנד
zibbi, 24.08.08
 
הייתי באירלנד ואני יכול להגיד לך שזה נורא טלוי איפה. בעיקרון חרשו את כל אירלנד וכולם מכירים את התמונות. יש מקומות שבאים אליהם כל שבוע והם פשוט טורקים לך את הדלת בלי לשמוע מילה (הם עדין אדיבים ומנומסים... האירים לא יכולים להיות לא מנומסים), אין מה לעשות, תתקל במקומות כאלו. במקומות יותר מרוחקים באים פעם בחודש והם אולי יקשיבו למה שיש לך לומר קצת יותר.

בגדול אל תבנה על לעשות שם ימבה כסף. אתה לא תרוויח יותר מ1000 יורו בחודש לפני הוצאות (כ-400 עד 500 יורו בחודש, תלוי בכמה תבזבז), 1500 יורו לפני הוצאות אם אתה ממש ממש (אבל ממש) תותח.

נראה לי עדיף לך לעבוד בארץ אם אתה מחפש לחסוך כסף בחופש.
 
אלירן
שני, 24.08.08
 
אני לא אספר לך סיפורים ובטח לא שקרים, רובם פה לא יודעים יותר משמועות ששמעו לכן אני יכולה רק להמליץ לך איך לבחור לא מה....

אתה לא תקבל תשובה וודאית איפה עדיף אירלנד או גרמניה, כי זו שאלה שתלוייה בכמה גורמים, כמו שמישהו כבר הזכיר, תלוי באיזה אזור תעבוד, תלוי עד כמה אתה רוצה את זה ומה רמת המוטיבציה שלך, מה מזג האוויר שם, מה איכות הציורים שתמכור ועוד מלא דברים....

תלך לאן שנראה לך עדיף ולחברה שאליה אתה מתחבר יותר, רק אתה יודע מה טוב לך.
 
לאלירן
דגכלחמדג, 24.08.08
 
לא הייתי בשני המקומות אבל אני חושבת שעדיף לך לנסוע לאירלנד. בגרמניה יש פחות אפשרות לעשות כסף כי הגרמנים פחות פתוחים לרעיון, הרבה לא מדברים אנגלית, הם לא תמיד נחמדים, ובגדול הציורים הולכים שם פחות. גם שם אפשר לעשות כסף, גם בעזה אפשר לעשות כסף בציורי שמן, זה תלוי כמעט לגמרי בך.
בכל מקרה אירלנד אולי חרושה אבל עדיין יש סוכנים שמפציצים בדירה אחת 1200 פאונד (או יורו בצפון) בקאש..
לך לפי תחושת הבטן שלך, כל אחד יגיד לך משהו אחר..
 
עובדה שאנשים בתמונות חוזרים בלי גרוש,
לוס-אנגלסי, 24.08.08
 
חלק עושים המוןןן כסף וחלק מפסידים כסף.. אני לא יודע איזה חברה אתה מנהל אבל אל תבלבל פה אנשים..
אני נוסע עוד מעט לארה"ב ואני נשאר שם עם עבודות נורמליות ולא יהרוג את עצמי בשביל 3000$ לחודש (שזה כלום ולפי 300 שעות עבודה בחודש זה 10$ לשעה... כמעט כמו מינימום, אז די לבלבל את הראש שה כסף טוב)
 
והתמונות האלה זה רמאות,
לוס-אנגלסי, 24.08.08
 
אלה תמונות מסין שמצירים בייצור המוני, אתם מוכרים את זה ב 200$ ואומרים להם שזה שווה משהו.. את רמאים לא אנשי מכירות.. ברור שאנשים כבר מכירים את הטריק ולא קונים.. הם לא פראיירים.

בקנדה עצרו ישראלים כי מכרו תמונות ששוות 2$ ב 300$ לא על עבודה לא חוקית... על הונאה.
 
אז למה לא כל איש מכירות הוא רמאי??
אלי, 24.08.08
 
שטויות
שרון, 24.08.08
 
הכסף הגדול נמצא בציורים הגדולים והענקיים. הם גם ממש ממש יפים. שאתה מראה את הציורים שבפולדר והם אומרים לך שהם אוהבים כמה (למשל הם ציינו תוך כדי שהראת להם את הציורים שהם אוהבים אבסטקרטים ואת הציורים המודרנים וכדומה, אז תזרוק להם מדי פעם שהם הולכים ממש ממש לאהוב את מה שאתה הולך להראות להם בסוף ובסוף שאתה מסיים להראות את הציורים הקטנים הם כבר מוכנים לראות את הגדולים וכבר הכנת אותם מראש שהם הולכים לאהוב את זה. זה נכון בעיקר לאבסטקרטים, לרוב החברות יש ציורים גדולים מדהימים מודרנים ושל אבסטרקטיים.
 
ציורים
דריה, 24.08.08
 
יש ימים טובים ורעים, העבודה הזאת לא קשה פיזית כל כך , היא קשה יותר מנטלית – ככל שתהיה עם אנרגיות טובות ומצב רוח טוב ברחוב – זה משדר את זה החוצה (אתה תבין מאוד מהר שזה כל כך נכון). תנסו תמיד להיות חיוביים ובאנרגיות טובות – הציורים האלה ממש ממש יפים אחרים שמותחים את הקנבס וממסגרים האירופאים מתים על אומנות.
 
זה קל וצריך ניסיון.
לוס-אנגלסי, 24.08.08
 
כמה תיקונים לחברה בשירשור
zibbi, 24.08.08
 
ל-דגכלחמדג:

1200 יורו או פאונד ביום אחד לא קרה שם שנים ולא יקרה עוד שנים. יש יותר סיכויי שתמצא את הכסף הזה שוכב באמצע הרחוב או שיפול עליך מהשמיים מאשר אם תמכור. במקרה ואתה מסגרן, יש מצב שביום תמכור בסכום הזה (ממש ממש ממש ממש נדיר) ואז בכל זאת תחזיר איזה חצי לפחות לחברה. ושוב, כל כך לא אפשרי שיש יותר סיכוי שהכסף יפול עליך מהשמיים. אגב, בצפון זה פאונד ובדרום זה יורו, ולא להפך.

ללוס אנג´ליסי:

יש אימרה באנגלית שמסבירה את זה טוב מאוד. "everything is worth what people are willing to pay for it". אני לא ממש עקבתי אחרי ההודעות שלך אבל מה שלא תמכור בארה"ב בהחלט לא שווה את המחיר בו תנקוב. הכל זה חארטה. כל מה שמוכרים בטויז אר אס זה חארטה, כל המותגים זה חארטה, כל הנעליים שאתה לובש עולות כדולר מייצרן בהודו ונמכרות פי 50 פה. לא מאמין שמישהו נעצר בגלל המחיר. נראה לי פברוק של המציאות או סיפור אורבאני חסר בסיס אמיתי.

אגב, מכרתי כמה תמונות למישהו שידע שהן באות מסין וידע שאף ישראלי לא צייר אותם (הוא אמר לי מהתחלה שהוא מכיר את הנושא) ובכל זאת הוא בדיוק חיפש תמונות לבית וקנה ממני שתיים כי הוא אהב אותן (במחיר זול בהרבה ממה שהייתי עושה בד"כ).

ושוב, חברה אתם ממש לא תתעשרו מזה. כל ההבטחות של המשכורת שאתם מקבלים הם שקרים שקרים ועוד שקרים. לפחות חצי מהסוכנים שפגשתי באירלנד חזרו בלי כסף ולא הסתדרו בכלל עם העבודה וכנ"ל גם עגלות, אתה יכול להגיד את זה מיליון פעם, לוסאנג´לסי, אבל רוב מי שמגיע לעגלות חוזר בלי כלום או בהפסדים. אם באמת עבדת בארצות הברית ואתה לא סתם מנסה לפרסם איזו חברה אתה חייב להודות באמת הפשוטה הזו. עבודה בחו"ל זה בשביל החוויה, לא בשביל הכסף.
 
מישהו כאן ממורמר...
שירלי, 24.08.08
 
אתה כנראה חזרת בהפסדים כי או שנפלת על אזור או קניון לא משהו או שסתם לא הצלחת למכור אבל זה ממש לא אומר שככה זה אצל כולם.

אני בשבוע הבא נוסעת וזו כבר השני השלישית שאני עושה את זה ובכל שנה אני חוזרת עם חיסכון שמספיק לי לממן את הלימודים באונ´ לשנה הקרובה.

אז תפסיק למרמר את כולם ולהוריד להם את הביטחון כי אתה לא הצלחת.
 
מישהיא כאן משקרת..
zibbi, 25.08.08
 
שירלי תפסיקי, רואים שזו הודעה דיי אוטומטית ולא נראה כאילו קראת בכלל את מה שקראתי בהודעה זו או בכל הודעה אחרת. אני לא ממורמר וכבר כתבתי את זה מאה פעם. אני מבין שאת צריכה לבנות את הבטחון לאנשים כדי שיבואו לעבוד בחו"ל, ממניעים כאלו ואחרים שיש לך.

תפסיקי לשקר לאנשים. את בהחלט יכולה להרוויח שנה באוניברסיטה בחודשיים בחו"ל אבל את השכר לימוד תרוויחי גם בעבודה בארץ בפחות או יותר אותו הזמן. את רוצה להגיד לי שאת עושה שם 15 אלף שקל בחודש?

לכי תספרי את זה למישהו אחר.
 
אני כבר לא יודע למי להאמין...
אלירן, 25.08.08
 
תאמין ש:
לוס-אנגלסי, 25.08.08
 
לא כולם מרוויחים בציורי שמן, חלק מרוויחים וחלק לא מוכרים כלום. זה ממש לא פשוט למכור תמונות שלא שוות כלום למעמד הביניים אתה צריך לדעת איך.
 
זה מתחלק ל2
אירופאי, 25.08.08
 
קודם בקשר לציורי שמן.אז ככה כל האנשים שעבדו בציורי שמן מתחלקים ל2 (בגדול) כאלה שעשו כסף וכאלה שלא.
לרוב אלה שעשו כסף שומרים על קשר טוב עם בעלי החברה ותמיד ימליצו לאנשים.מנגד יש את אלה שלא עשו כסף ואלה הם האנשים שחוזרים לארץ ממורמרים ואותם תמצא בפורום בצד של לא כדאי למכור ציורים.
בציורים זה פשוט (כמו בכל עבודה אחרת)אם תתן מעצמך הכל אתה תצליח ,אם תחפש תירוצים לכישלון שלך לא תצליח.
בקשר לשאלה בין אירלנד לגרמניה אז ככה עבדתי באירלנד לפני כ4 שנים היה מדהים ולפני שנה בגרמניה גם היה מדהים (אני מאלה שכן עשו כסף). החיסרון באירלנד הוא שיש המון ישראלים וקשה יותר להרוויח סכומים גדולים על תמונה,והחסרון בגרמניה הוא שלפעמים יש מחסום של שפה. היתרון בתמונות בכלל הוא שאם אתה תופס את העקרון אתה תמכור בכל מקום.
יתרון נוסף שיש לך באירופה בכלל הוא הקרבה לארץ מה שאומר שגם אם לא הצלחת לפחות נהנת ולא שרפת הרבה כסף (500 יורו לשבועיים כולל טיסה).
מה שאני יכול להגיד לך בלב שלם סע לאן שהלב אומר לך ,אתה בחיים לא תדע אם לא תנסה.גם אם נפלת על חברה לא טובה תמיד אפשר לעבור הלאה למדינה אחרת.
בהצלחה
 
תלוי איך
ענבר, 25.08.08
 
אתה מדבר אליהם ואם אתה יודע למכור.
לא לעשות הרצאה ללקוח – ליצור איתו שיחה זה תמיד יותר טוב. שאתה מציג להם את הציורים תשתדל לשאול אותם שאלות גם כן ושגם הלקוח ידבר, זה מונע מצב פסיכולוגי של "מוכר-קונה" וזה נהיה יותר דיאלוג נחמד בצורה הזאת. למשל שאתה מראה ציורים של איזה עיר (למשל ציורי של נוף איטלקי) אז לשאול – הייתם פעם באיטליה ? דוגמא נוספת , שאתה מראה אבסטקרט עם ערבוב של צבעים חמים – לשאול את הלקוח מה הוא רואה בציור הזה ... מה זה גורם לו להרגיש וכו´....
 
טיפ על אירלנד
מלי, 25.08.08
 
באירלנד ובכלל בבריטניה מאוד מנומסים. תמיד לפני שאתה נכנס לבית, תעצור כאילו לשנייה ותשאל אם זה בסדר להוריד את הנעליים בכניסה. הכל שם שטיחים והם נורא רגישים לזה ואוהבים ששואלים אותם את השאלה הזאת.
 
תראה..
נוגה, 26.08.08
 
לא יודעת אם יותר טוב גרמניה או אירלנד אבל תחשוב על מזג האוויר כי בקור כלבים לא בא לצאת מהבית למכור מדלת לדלת ואנשים לא מתלהבים להשאיר את הדלת פתוחה בזמן המצגת.. אז או שיעיפו אותך או שיכניסו אותך.. אני הייתי באוסטרליה מכרתי ציורים עשיתי כסף ממש טוב אבל אני שפיצית לא בשביל משהו- עבדתי קשה, התאמצתי והלך לי טוב.
בהצלחה!!
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
jd, 27.08.08
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
הפורום אינו משמש במה לפרסום החברות.
 
היי גם לך jd
אלירן, 27.08.08
 
תודה לכל המגיבים
אלירן, 03.09.08
 
שלום למתלבט
אחד שיודע , 03.09.08
 
טוב זה הולך בערך להיות ככה.
כל חברה שתגיע אליה בציורי שמן תגיד לך שלום חבר אתה הולך להיות מיליונר ולהרוויח 17,000 שקל בחודש , הרי מה אכפת להם להגיד את זה הם הרי לא יפסידו ממך כלום להיפף הם ירוויחו עליך אתה תשלם להם שכר דירה תעבוד כמו חמור ואם לא תמכור הם לא מפסידים עליך אם תמכור הם מרוויחים עליך ככה שבכל מצב הם מרוויחים אחרי חודש אתה תראה שזה לא זה ושאתה מפסיד כסף אני לא אומר שאי אפשר לעשות כסף בכלל אבל העסק של התמונות כבר לא בחיתולים ורוב אירלנד/אנגליה חרושות .
צר לי להגיד את זה אני לא בן אדם רע או גזען אך למדתי שישראלים יכולים להיות די חארות אחד לשני .
 
לאחד שיודע
אירופאי, 04.09.08
 
אתה חי בסרט.אתה חושב שלבעל עסק אין הוצאות. אתה שוכח שהוא מחזיק מלאי של תמונות,ושהוא צריך לשלם על הרכב ועל הדלק.
וסוכן שלא מוכר מוריד לכולם את האנרגיות ואז זה פוגע בשאר הצוות.
אוליי למגייסים בארץ זה לא אכפת אם תצליח או לא אבל כאן זה מסתכם.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690