עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
אם יש למישהו שאלות על אנגליה וציורים
בוריס, 21.11.08
 
חזרתי ביולי השנה אחרי 9 חודשים באנגליה ועבדתי בציורים. לא הולך לפרסם או ללכלך על אף חברה... אבל אני זוכר שלי היו מ-ל-א שאלות לפני שנסעתי ובפורום דיי עזרו לי. אם למישהו יש שישאל בכיף.
 
אני טסה לאוסטרליה
dushdush, 28.11.08
 
איך הלך לך באנגליה עם הציורים? כסף באמת טוב כמו שאומרים?
הרבה שעות?
 
כן...
בוריס, 28.11.08
 
כסף לא רע בגלל.. רק צריך לשמור עליו ולא להתפתות לבזבוזים לא נחוצים אם באים לחסוך נטו. ההמלצה שלי (מנסיון) היא לא לטוס לתקופה ארוכה מאוד (4 חודשים זה דיי מספיק) ואם רוצים אז לחזור. כשיודעים שיש לך דד-ליין וכל זה מסתיים בקרוב מתאמצים יותר.
על אוסטרליה דווקא שמעתי דברים טובים יותר מאנגליה... אבל רק משמועות.
סה"כ גם אנגליה זה בסדר. קשה מאוד אבל.

לגבי שעות זה תלוי בחברה. אצלי זה היה כ 12-13 שעות בחוץ אבל מתוכן כ 9-8 עבודה נטו.
 
kama efshar laxsox be xodehs?? (ל.ת)
alex, 29.11.08
 
שאלות על אנגליה
קיקי, 01.12.08
 
היי בוריס... אני אשמח אם אתה יכול לענות לי על כמה שאלות שיש לי על ציורי שמן באנגליה:

1. אזורים טובים לעבוד בהם בלונדון/מנצ´סטר
2. זמנים טובים לעבוד בהם (חוץ מכריסמס שזה ברור)
3. עצות על מכירה - מה עובד טוב אצל האנגלים?

תודה לך!!
 
לקיקי ואלכס
בוריס, 04.12.08
 
היי,
קיקי, תתפלאי אבל הכריסמס, מנסיון, הוא דווקא לא ה-תקופה לציורים. קודם כל קר, וכשאת עומדת בדלת של בן אדם לפני שהוא מכניס אותך הביתה ו 90% מהפעמים הפרזנטציה היא מחוץ לבית, לא תמיד הוא יהיה פתוח ונחמד כדי לעמוד בדלת כשכל החום שלו בורח ולמרות שאת עם מיליון שכבות הוא בחימום עם שורטס.. דבר שני מחשיך מוקדם יותר ככה שיותר קשה להראות את הציורים בדלת. כמובן שסוכן טוב ידע לנצל גם את זה וישתמש במינוסים האלה כדי להיכנס הביתה.

בחורף האנשים מחפשים יותר מתנות קטנות של כריסמס. ובעיקר מתנות לאחרים. ציור שמן לרוב אנשים קונים לבית שלהם ולא למישהו אחר (כי בכל זאת זה אומנות ולכל אחד טעם אחר). כמובן שיש יוצאי דופן. אבל אל תשכחי שציור הוא יחסית הוצעה לא קטנה (שווה ערך ללהוציא כאן 250-500 שקל ביחס לשכר המינימום - חישבתי את זה מלא פעמים שם)

אבל גם בכריסמס יש מכירות don"t worry.

אזורים: לא נראה לי שיש הבדל גדול... עבדתי בשלושה איזורים שונים ובכולם היה דיי אותו דבר. פשוט צריך להתרגל לאנשים קצת ולהבין את הקטע שלהם. בכל מקום יש מכירות.

על האנגלים, ובכלל, במכירה.. קודם כל חשובה האנרגיה שאת באה איתה (חייבים להיות במצב רוח טוב). את חייבת להיות מרוכזת במה שהוא אומר, על איזה ציור הוא הסתכל ושאל יותר, מה הסגנון שלו (וזה לא תמיד מה שהוא חושב שהסגנון שלו), לקרוא בין השורות כל הזמן... בעיקר כשהוא מתנגד להוציא כסף! להבין מאיפה הוא בא. למה הוא לא רוצה לקנות עכשיו ולשכנע אותו שאין אחר כך. את פה היום וזהו! :)אלכס, לצערי ידידי אין לי תשובה על זה כי זה תלוי בהכל בערך. בך (90%) , בחברה, בציורים, באנשים, במנהל, באנשים סביבך וזמן ..

מקווה שעזרתי קצת.
 
בואו לניו זילנד
אלי , 04.12.08
 
תודה בוריס!
קיקי, 04.12.08
 
גם בחורף עושים אחל´ה כסף בציורים
יובי, 04.12.08
 
בתור אחד שעבד עשרה חודשים בציורים (באנגליה וגם קצת בוולס שזה צמוד לאנגליה) אני יכול להגיד שזה לא ממש נכון. ברור שיותר נחמד לעבוד בקיץ אבל עשיתי אחלה כסף גם בחורף. כן חשוב לבוא עם בגדים חמים והכל אבל מבחינת כסף אפשר להרוויח טוב מאוד גם בחורף (ושוב אני אומר , בקיץ יותר כיף כמובן כי נעים יותר וגם יש אור עד מאוחר, מחשיך בקיץ שם מאוד מאוחר שזה גם יתרון).

בנוגע לפרזנטציה זה ממש לא נכון – 90 אחוז מהפרזנטציות הם בתוך הבית וממש לא בחוץ. דווקא שקר , לפחות באנגליה, אף אחד לא ירצה לתת לך לעמוד בחוץ ומעבר לזה – זה גם עניין של טכניקה – אם אתה לא נראה מאיים ואתה יודע את העבודה ומדבר יפה בדלת - יכניסו אותך ישר הביתה. ובאמת כמו שכתבו פה אפשר לנצל את העובדה שיש חושך בערב כך שאי אפשר לראות את הציורים בחושך ולהיכנס לבית. כן אני ממליץ בתור טיפ קטן לשאול יפה should i take off my shoes ? כי זה מאוד נהוג שם לשאול את זה שנכנסים לבית. זה ממש לא נכון שהפרזנטציות בחורף מתבצעות בחוץ... עבדתי גם בשיא הקיץ וגם בנובמבר בשיא החורף – תמיד לפחות 85 אחוז -90 אחוז מהפרזנטציות נעשות בבית.
בנוגע לאנרגיה וגם לאיזורים – אני מסכים לגמרי עם מי שכתב פה מעלי...

שיהיה בהצלחה !
 
תודה על הצעתך לעזור, שאלה?
טלי, 05.12.08
 
אני מתכוונת לטוס ללונדון לעבוד בעגלות של ים המלח, וכמו שאמרת גם לי יש מלא שאלות ולפי מה שהבנתי אסור לפרסם כאן שמות של חברות לכן אשמח אם תפנה אלי במייל להתיעצות עימך, תודה [email protected]
 
יובי 90 אחוז מהמכירות בתוך הבית ??? חארטה
אבאלה, 07.12.08
 
למה סתם להטעות זה ממש לא נכון אני עוסק בתמונות כבר 7 שנים אין טעם להטעות

אפשר לומר שבערך 70 אחוז מהמכירות הן על סף הדלת.
יש אנשים ספיציפים שמשדרים טמון ונוחות אז מכניסים אותם יותר לבתים .
ונכון שקר בחוץ ולפעמים האצבעות כואובות מלדפוק על דלתות.
וזה נכון שהכרסימס זאת לא התקופה האולטימטיבית לתמונות למרות שזה תמיד הולך.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690