עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
פרטים על תמונות שמן באנגליה
קיקי, 01.12.08
 
שלום לכולם. קראתי הרבה בפורום ונראה שיש פה הרבה אנשים שמבינים בנושא... יש לי כמה שאלות לגבי ציורי שמן באנגליה ואני מקווה שהמנוסים מביניכם יכולים לעזור לי: 1. איזה אזורים נחשבים הכי טובים בלונדון/מנצ´סטר למכירת תמונות? 2. חוץ מהכריסמס יש עוד תקופות טובות באנגליה - חגים וכאלו או שהכל אותו דבר? 3. אנגלים נראים לי עם קשוח לאללה.. איך מוכרים להם בכלל? איך הם עם ישראלים? יש למישהו טיפים לתת לי איך למכור שם? אני מזה לחוצה... אני אמורה לנסוע עוד חודש ואשמח אם מישהו יכול לעזור!!! תודה מראש!!!
 
אם תקראי פה בפורום תדעי יותר
אלחנן, 01.12.08
 
אבל תלוי בהרבה גורמים

סוגי אכלוסייה

סוג העבודה

והאנשים בכלל

מקווה שעזרתי

בהצלחה
 
תעברי על דפי הפורום ...
ורד :), 01.12.08
 
גם לי יש כמה שאלות בנוגע לעבודה באנגליה אז בנוסף לזה שפתחתי הודעה עם השאלות שלי גם עברתי על 15 הדפים האחרונים של הפורום והם בהחלט עזרו לי להבין כמה דברים..
תעשי טיול קצר בהודעות הפורום והרבה מהשאלות שלך יפתרו :)

בהצלחה !!!
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
ג´ו, 01.12.08
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
הפורום אינו משמש במה לפרסום החברות.
 
כמה טיפים בנוגע לציורים
דניאל, 01.12.08
 
א. בבריטניה מאוד מנומסים. תמיד לפני שאת/ה נכנס/ת לבית, תעצור/י כאילו לשנייה ותשאל/י אם זה בסדר להוריד את הנעליים בכניסה. הכל שם שטיחים והם נורא רגישים לזה ואוהבים ששואלים אותם את השאלה הזאת.

ב. הכסף הגדול נמצא בציורים הגדולים והענקיים. הם גם ממש ממש יפים. שאת/ה מראה את הציורים שבפולדר והם אומרים לך שהם אוהבים כמה (למשל הם ציינו תוך כדי שהראת להם את הציורים שהם אוהבים אבסטקרטים ואת הציורים המודרנים וכדומה, אז תזרוק/י להם מדי פעם שהם הולכים ממש ממש לאהוב את מה שאת/ה הולך/ת להראות להם בסוף ובסוף שאת/ה מסיים/ת להראות את הציורים הקטנים הם כבר מוכנים לראות את הגדולים וכבר הכנת אותם מראש שהם הולכים לאהוב את זה. זה נכון בעיקר לאבסטקרטים, לרוב החברות יש ציורים גדולים מדהימים מודרנים ושל אבסטרקטיים.

ב. קח/י איתך מטריה קטנה כזאת שמתקפלת לשים בתיק, זה טוב כי לפני הכניסה לבית את/ה תוך שנייה מעלים אותה.

ג. תמיד יש ימים טובים ורעים, העבודה הזאת לא קשה פיזית כל כך , היא קשה יותר מנטלית – ככל שתהיה עם אנרגיות טובות ומצב רוח טוב ברחוב – זה משדר את זה החוצה (את/ה תבין/י מאוד מהר שזה כל כך נכון). תנסו תמיד להיות חיוביים ובאנרגיות טובות – הציורים האלה ממש ממש יפים אחרים שמותחים את הקנבס וממסגרים והאנגלים מתים על אומנות.

ד. לא לעשות הרצאה ללקוח – ליצור איתו שיחה זה תמיד יותר טוב. שאת/ה מציג/ה להם את הציורים תשתדל/י לשאול אותם שאלות גם כן ושגם הלקוח ידבר, זה מונע מצב פסיכולוגי של "מוכר-קונה" וזה נהיה יותר דיאלוג נחמד בצורה הזאת. למשל שאת/ה מראה ציורים של איזה עיר (למשל ציורי של נוף איטלקי) אז לשאול – הייתם פעם באיטליה ? דוגמא נוספת , שאת/ה מראה אבסטקרט עם ערבוב של צבעים חמים – לשאול את הלקוח מה הוא רואה בציור הזה ... מה זה גורם לו להרגיש וכו´....

ה. בהצלחה !!!! עבדתי שנה שלמה בחו"ל . אפשר ליהנות המון וגם להרוויח טוב.

ו. :)
 
תודה רבה לכל העוזרים, במיוחד לדניאל..
קיקי, 01.12.08
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690