עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
לנסוע עכשיו ללונדון
טל, 01.01.09
 
אני חייל משוחרר אני מתכנן לעשות פסיכומטרי ולנסוע ללונדון בחודש אפריל בערך לתקופה של משהו כמו 3-4 חודשים. מה שאני פוחד ממנו זה שלא ילך לי שם, שמעתי שבגלל המיתון וכל הבלאגן בכלכלה העולמית אנשים לא קונים כמו פעם וקונים הרבה פחות אני מכיר כמה שחזרו ואמרו שלא הלך להם. אני לא מתכנן לעשות שם ערימות של כסף, אלא יותר בשביל הכיף והחוויה של לחיות בלונדון. לחיות שם ברמה הגיונית נגיד ואולי לשים קצת כסף בצד לחסוך, נגיד לשים בצד 1000 שקל בחודש. הגיוני?! זאת מטרה הגיונית לאור כל המיתון שיש עכשיו?
 
תלך לגולדרס גרין בלונדון
תעשה ככה , 02.01.09
 
תשכור חדר בדירה בלונדון יאלה לך בין 65 ל 90 פאונד לשבוע.
תמצא עבודה באחד מהעסקים הישראלים שם ותחסוך 3-4 אלף שח בחודש אחרי מחייה
 
מה קרה לכם כולכם מהמיתון הזה....
מאיר, 02.01.09
 
אתם לא מבינים שהכל יחסי, מה עדיף לעבוד בארץ לקבל שכר מינימום ואז שיפטרו אותך או לטוס לחו"ל להרוויח כפול אם לא יותר ולחסוך קצת כסף???
אנשים עכשיו בגלל "המיתון" הזה מחפשים איפה להרוויח ואיפה לקנות יותר בזול, ובעגלות והציורים זה הרבה יותר זול מבחנויות הרגילות, והמעסיקים מעדיפים לקחת "עובדים זרים" כי אז הם לא צריכים לשלם להם כל מיני ביטוחים וחרטות כי הכל בשחור.
 
ציורים זה זול????????
חחחחח, 02.01.09
 
הציור נקנה ב 2 דולר מסין, ונמכרים במאות דולרים! זה רמאות וזה לא זול. המון ישראלים נעצרים ונאשמים בהונאה בקנדה על מכירת תמונות חרטא במחירים עם אינפלציה מטורפת.

המוצרים של ים המלח נמכרים בחנויו תאמריקאיות בשליש מהמחיר ואפילו פחות אז אם מישהו רוצה לקנות בזול הוא לק יקנה מהישראלים הרמאים שרק מחפשים לתחמן ולרמות
 
לגבי גולדרס גרין בלונדון
טל, 02.01.09
 
אני לא רוצה בגולדרס גרין בלונדון כי ראיתי איפה זה וזה לא בדיוק לונדון. והאמת שזה די רחוק
וחוצמזה אני נוסע יותר לחוויה (ואני בטוח שאני אצליח לחיות קצת יותר טוב מאשר פה ) ולא בשביל לחסוך המון המון כסף ללימודים או לאוטו.
ואם אני נוסע בשביל החוויה אני לא אסע לשם לעבוד עם ישראלים ולהיכנס לחנויות של סטימצקי. אלא יותר כזה לחיות בלונדון עצמה ולא באיזור הישראלי שם. ברור שבקניונים אני אעבוד עם ישראלים ועם צעירים אחרים בגיל שלי בערך. חשבתי גם לנסוע לווגאס אולי
 
תיקון
טל, 02.01.09
 
הגיוני לנסוע לgolders green
זה בערך 6 קילומטר ממרכז לונדון
הייתי בטוח שזה הרבה יותר רחוק כי בדקתי מיקומים של קניונים שכמה וכמה חברות עובדות בהן, מבטיחים לך עבודה בלונדון אבל בתכלס אני במרחק של שעתיים ממרכז העיר. בדיוק במצב כמו שאני היום בארץ.
 
אני גרתי שם
זה בלונדון, 02.01.09
 
כ 15-20 דקות בערך אתה מגיע למרכז לונדון לאיזור ה לסיטר סקוואר והפיקאדילי סירקוס.

במה תעבוד? בעגלות אתה תעבוד 12 שעות בקניון ותחיה עם עוד 2-5 אנשים ישראלים באותו החדר, אין חיים בעבודה ואם אתה בא לבילוי זה אומר לשכור ירה לבד ולמצוא עבודה שהיא לא עגלות ותכניס לך כסף ולא 50$ ביום כמו עגלות.
 
לגבי הויזה לשם והשכר בעבודות
טל, 02.01.09
 
אם אני בכל זאת מחליט לנסוע ולא לעבוד בעגלות.
איזה אופציות יש? איפה הכי כדאי לחפש?
שאמרת שאני צריך לחפש עבודה שתכניס לי כסף ולא כמו 50$ ביום כמו עגלות. הכוונה להרבה יותר כסף??
אני לא בא לבלות כל היום בברים ומסעדות
אני אעבוד נגיד 10 שעות. ברור שיהייה לי סדר יום מלא של אדם עובד במשרה מלאה, ככה שאני עובד כ 10 שעות ביום אבל המטרה היא לא להרוויח המון המון כסף לקנות אוטו או משהו כזה. אלא להשתכר ברמה הגיונית שתאפשר לי גם לצאת לבלות, לחיות כמו שצריך ולהנות מכל החוויה של לגור בלונדון
 
בתור עובד לא חוקי בלונדון
לונדוני לשעבר, 03.01.09
 
אם תעבוד במטבח באחת מהמסעדות הישראליות בגולדרס גרין אתה תרוויח 5 פאונד לשעה. 10 שעות ביום זה 50 פאונד וזה יותר ממה שעושים שם בעגלות. זה כמה שהישראלים ישלמו לך, אם אתה מדבר אנגלית שוטף תלך למסעדה במרכז לונדון ותנסה לעבוד כמלצר, אם יעסיקו אותך תגיד "משכורת מזומן, כן?" (הרבה מעדיפים כסף במזומן, לאו דווקא לא חוקיים), אתה תוכל לעשות את ה 15 פאונד לשעה אפילו בתור מלצר במרכז לונדון, התשלום במסעדות 70% מהפעמים הוא מזומן ולא ישלמו תלוש, שים לב שישלמו לך אך ורק במזומן ותגיד את זה בראיון. אם אחרי שהוא משלם לך משכורת ראשונה מזומן הוא מבקש מספר מיסים בשביל לשלם מס הכנסה ולהוציא לך תלוש תגיד "אין בעייה" ותיעלם ואל תכנס למסעדה הזאת יותר בחיים שלך. אם אתה רואה שהוא חושד בך פשוט תגיד לו באמצע השבוע אפילו שאתה חייב את הכסף בשביל לשלם על משהו שאתה חייב לקנות מהר לבית (תמציא משהו) ואם תהיה משכנע הוא ישלם לך באותו יום ואז גם כן תעלם משם ואל תחזור למסעדה הזאתי יותר. בד"כ העסקים הישראלים יעסיקו ישראלים בלי אישור אבל בשביל שכר נמוך מאוד, אם תצליח למצוא עבודה במסעדה בריטית (שאם אתה מדבר אנגלית שוטף לא יהיה אכפת להם, לונדון זה עיר מהגרים כולם של מדברים על מבטא שונה) וישלמו לך במזומן ולא יבקשו מספר מיסים אתה תרוויח מעולה.

כתבתי לך מגילה ואני מקווה שעזרתי. לילה טוב
 
אתה יכול להשאיר לי אי-מייל
טל, 03.01.09
 
עגלות
שרון, 03.01.09
 
זה לא כ"כ נכון, כי זה מאוד תלוי באיזה איזור תעבוד, אם ישימו אותך במרכז בקניון טוב תרוויח די הרבה, והבחיים לא תגור עם 5 אנשים בחדר, מקסימום תהיו 2 בחדר. אל תאמין לכל אחד שיש לו משהו נגד עגלות וזה כנראה בגלל שלא הלך לו או הסתכסך עם המנהלים שלו, רובם די נהנים ועושים הרבה כסף.
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
שרון, 05.01.09
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
הפורום אינו משמש במה לפרסום החברות.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690