עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עבודה באנגליה
מור, 10.01.09
 
אני מתכננת לטוס לאנגליה בסוף פברואר- תחילת מרץ. יש לי אזרחות אירופאית אז ככה שאני חוקית שם. מה שאני רוצה לעשות זה להתחיל עם אחת מהחברות הישראליות שעובדות שם שתיהיה לי "נחיתה רכה" ואחרי תקופה לעזוב ולעבוד באופן עצמאי. נפגשתי כבר עם מספר חברות וכרגע התלבטות שלי היא באיזו חברה לבחור: 1. חברה שמוכרת מוצרי ים המלח עם תנאים מעולים (הבטחת הכנסה לכל התקופה, חודש מגורים חינם החזר על כרטיס טיסה וכו´) 2. חברה שמוכרת מיישרי ומסלסלי שיער עם תנאים לא מי יודע מה (מגורים חינם לשבוע והבטחת הכנסה לחודש וחצי) הם אומרים שיותר מזה אין צורך כי אני הולכת לעשות ים של כסף שזה הגיוני אבל מצד שני מה איכפת להם להבטיח לי את זה? אווף מישהו יכול לעזור?? תודה :-)
 
מור
אבנר, 10.01.09
 
מניסיון – אי אפשר לדעת אף פעם במאה אחוז אבל תנסי לבקש לדבר עם עובדים לשעבר בחברה מהמגייסים תמיד טוב לשמוע ממישהו שעבד פעם ושומעים ישר בקול שלו מה הוא חושב. בלי קשר הייתי גם מדבר עם עוד כמה חברות ומנסה להשוות מי עושה רושם יותר טוב. תבדקי באמת את נושא האמינות וגם את ההדרכה – זה חשוב וזה אולי הכי חשוב לבדוק – איזה הדרכה וחפיפה תקבלי שם בהתחלה. ואני ממליץ גם לבקש לדבר עם מי שיהיה המנהל הישיר שלך שם כדי לראות מול מי תעבדי כבר מהארץ ולהתרשם גם ממנו.
בהצלחה !
 
היי אבנר
מור, 11.01.09
 
עשיתי כבר את כל מה שאמרת- ואני עדיין מתקשה להחליט...
בכל מקרה, תודה על התגובה:-)
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690