עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
ויזת סטודנט באנגליה
alex, 28.05.09
 
שלום, רציתי לדעת איך עובד כל העניין הזה עם ויזות הסטודנט באנגליה, האם צריך להרשם לאיזשהי "מכללת שקר" בשביל לקבל אותה או העם המעסיקים מהארץ כבר מסדרים את זה מפה? בנוסף האם הוצאת ויזת סטודנט שלא למטרת לימודים אלא למטרת עבודה יכולה לפגוע בי אם אחליט ללכת ללמוד באמת באנגליה לאחר מספר שנים.
 
אפשר להוציא מהארץ אבל עדיף להוציא שאתה באנגליה
תשובה, 28.05.09
 
מכללת שקר אתה לא נרשם ולא עושה כלום איזה עורך דין קומבינטור עושה הכל בשבילך ואם אתה מוציא את זה כשאתה באנגליה אתה בכלל לא צריך ללכת לראיון. אם תלך לראיון ויזת סטודנט בארץ יגלו אולי שזאת מכללת שקר ובגלל זה עדיך להוציא בויזה.

זה לא יפגע בך אם תחליט ללמוד באירופה באיזה שהוא שלב.
 
לא צריך להרשם למכללה כדי לקבל ויזה לאנגליה
לירון, 29.05.09
 
יש בעיקרון כמה סוגים של ויזות לאנגליה – ויזת סטודנט (נראה לי פחות נפוצה היום) שמאפשרת עד 20 שעות עבודה בדרך כלל (אבל קשה לבדוק גם ככה אז תאכלס זה כמו אישור עבודה בפועל) ויש את ה nvq שזאת ויזה יותר מורכבת ומצריכה גם חברה מסודרת כדי להוציא אותה בצורה טובה שתאפשר לך לעבוד שם נורמלי. הnvq הוא כביכול דומה מאוד לויזת h3 שמוציאים לארה"ב מבחינת האופן בו הוא מוצג. יש גם כמה אפשרויות לנסוע דרך ה nvq אבל האופן הנורמלי והטוב יותר הוא שהויזה כביכול מהווה סוג של ויזת התמחות – אתה נוסע כנציג חברה ישראלית להתמחות בחברה אירופאית (אנגלית לצורך העניין) אבל את המשכורת אתה מקבל עדיין באופן מסודר בארץ ומשלם מסים וכו. יש כמה חברות שעובדות ככה אבל זה משתנה מאחת לאחת. הכי טוב זה לדבר עם החברות ולברר על ההבדלים בענייני ויזת העבודה ...
 
לירון משקר ובטח מגייס
שקרןןןןן, 29.05.09
 
nvq זה לא כמו h3

nvq זה לא חוקי לעבודה רק לעבודה בתור אופר אז די לזיין בשכל
 
מאוד בוגר...
לירון, 30.05.09
 
אם הייתי מגייס הייתי רושם שם של חברה לא ? nvq שמוציאים אותו כמו שצריך הוא לא בעייתי. הבעייה היא שיש חברות שלא מתדרכות ולא נותנות את השכר בארץ וכו´ וכו´. זה דבר שצריך לברר לפני.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690