עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
רוצה לטוס לאנגליה
ירון, 04.06.09
 
אני ושכן שלי רוצים לטוס לאנגליה והשכן טמבל הוא חושב שנבוא לשם ולא נצליח להשכיר דירה שנישאר בחוץ אז מה עושים עם מפגרים כאלה
 
לא כזו בעיה
הילה, 04.06.09
 
א. אתם באמת יכולים להגיע לשם ללון במלון ביומיים הראשונים ולחפש דירה.
ב. אתם יכולים להכנס ל - http://www.maka.co.il/information.asp?cid=1&fid=118&sid=218&id=810
ולחפש דירה.
 
זה יכול לעזור
אשלי, 05.06.09
 
craigslist
תכתבו את זה בגוגל...
אחלה אתר ואפשר למצוא פה דירות בכל מקום
:-)
תהנו ! ! !
 
איפה הכי שווה להשכיר דירה
ירון, 06.06.09
 
באיזה אזור הכי שווה להשכיר דירה ולא איכפת לי מבחינת אנשים ישראלים לא ישראלים מקום שיש שם אנשים שעובדים שחור מקום שאני יוכל לבוא ולהיסתדר שם מבחינת עבודה ומבחינת כל השאר
 
לדעתי
איילת, 07.06.09
 
גם אני .....
א.א , 07.06.09
 
גם אני באותה מחשבה ..לעבור לאנגליה לתקופה של כמה חודשים לראות אם טוב,לא טוב אז לחזור...לטוס להשכיר דירה נראה לי באמת לא בעיה .. גם לא העבודה אפשר תמיד במקרה הכי גרוע למצוא מסע´דה שצריכה מלצר או משהו במטבח ,והלכתי הכי גרוע שיש
כדי שלא יחשבו שאני חושב שהכל ורוד שם..

התכנון שלי הוא לטוס להתאקלם למצוא דירה קטנה עבודה נחמדה...ולאט לאט לעשות מהכסף שאני מרוויח עוד כסף דרך כל מיני
השקעות קטנות וכו´ ....אני יטוס לבד
(סתם לידע הכללי)
מה נראה לכם ??
 
הישראלים הם בגולדרס גרין ובהנדון
לונדוני לשעבר, 07.06.09
 
בעיקר בהנדון. זאת שכונה בצפון לונדון באיזור מעולה וקרוב לרכבת התחתית שב 20 דקות אתה מגיע למרכז לונדון ששם כל העיניינים.

ממישהו שגר שם - תשכח מלגור בדירה קטנה ונחמדה, מגורים איכותיים בלונדון זה לעשירים או לקומבינטורים. אתה יכול להשכיר חדר בדירה עם שותפים במחיר של בין 65 ל 100 פאונד בשבוע, אני אישית שילמתי 65 פאונד לשבוע שזה כלום כסף.

עבודות בעסקים של הישראלים משלמים 5 פאונד לשעה אבל אפשר למלצר במרכז לונדון ששם משלמים לך בשחור ואתה בכלל לא אומר שאתה עובד לא חוקי והם לא מבקשים מספר ביטוח לאומי כי לא משלמים מיסים על מלצרים. בתור מלצר במרכז לונדון אתה יכול להרוויח פי 3 ממה שתרוויח אצל ישראלים.

אני מניח שאין לשניכם דרכון אירופאי. בלונדון אתם תופתעו כמה קל זה להסתדר לבחור לבן עם אנגלית טובה, זאת עיר מהגרים ואתם בכלל לא תתבלטו.
אבל אל תצפו להתעשר ולקחת את הכסף שתחסכו (לא הרבה) ולעשות מזה מיליונים בהשקעות. עדיף לכם ללכת לעבוד לא חוקי ולשכור דירה עם שותפים (עדיף שותפים בריטים דרך האתר קרייגליסט ולא שותפים ישראלים שדרך אגב יש דירות של ישראלים להשכרה עם שותפים ישראלים על החנות "סטימצקי" בגולדרס גרין). אחרי כמה זמן לסדר את הסטטוס וללמוד משהו.

. בלונדון אפשר להתעשר מנדלן, בנקאות אפילו שבתקופה הזאת הכלכלה קרסה - היא משתפרת לאט לאט .

אפשר לעבוד לא חוקי ולשמור על הסטטוס החוקי ע"י יציאה להולנד וחזרה לאנגליה או להירשם ללימודים באנגליה ולקבל ויזת סטודנט שמותר לכם להישאר איתה וגם לעבוד מספר שעות מוגבל. 20 שעות בשבוע.

א.א - את התוכנית שלך בעקרון עדיף לעשות בארה"ב. למה שלא תלך לארה"ב? הרבה יותר מלונדון, המחייה יותר זולה, הכסף יותר טוב, יש הרבה יותר אפשרויות (אתה תופתע כמה אנגלים מתים לגור בארה"ב) ויש שם גם יותר קומבינות שאפשר להתגלגל ולסדר חתונה פיקטיבית אם צריך. וגם אם תשאר לא חוקי בארה"ב אחרי הויזה ותתחתן אתה תקבל אזרחות - באנגליה זה לא ככה, הם לא סולחים.

תלך לארה"ב אלא אם כן אתה לא יכול ללכת לשם אז אני ממליץ על לונדון. לונדון היא לא כל כך יקרה כמו שגורמים לך לחשוב, יש הרבה מציאות.. והשכירות כמו בארץ.. בתל אביב לפחות.
 
הייתי מת לטוס לארה"ב אבל לא יכול
ירון, 07.06.09
 
אז אני נוסע לדבר הטוב הבא לבוא לשם לעשות כמה גרושים ואז לגלגל אותם
אני לא נוסע לשחק אני נוסע לעשות כסף בכול דרך ,אני חשבתי להשכיר דירה כמה שיותר במרכז ,וכמה בערך יעלה לי נישואים פקטיביים
 
אתה בטח תל אביבי
לונדוני לשעבר, 07.06.09
 
כי אתה מתעקש על המרכז, דירה במרכז לונדון יש את בלהאם אבל יש דירה תעלה לך כמו לגור בסביון ומרז לונדון לא בטוחה כמו צפון לונדון.

גרים בצפון לונדון שזה כמה דקות ברכבת תחתית והכל יותר זול. גם בצפון לונדון אין עניים, זה מקום עשיר.

למה אתה לא יכול ללכת לארה"ב? ניסית לקבל ויזה? לא קיבלת?
 
וואלה אני לא מתל אביב אני מאיזה חור בצפון (ל.ת)
ירון , 07.06.09
 
כל לונדון טחונים יושבים טוב רק טיפשים לא עושים כסף
ירון, 07.06.09
 
מדינה שהמטבע שלה בין הגבוהים ואנשים שם לא פרנואידים ולחוצים על כל שקל כמו בישראל לא יודע מה להגיד על מי שנישאר מאחור בלי פאונד אחד בכיס
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
לונדוני לשעבר, 07.06.09
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
הפורום אינו משמש במה לפרסום החברות.
 
אני מסכים איתך
ירון , 07.06.09
 
לא סתם אומרים שאמריקה זה ארץ ההיזדמנויות למה כל אחד יכול להביא את המכה שם ואז להגיד
בא לי לעמוד על השולחן ולצעוק
אני סמי בן טובים דפקתי הקופה
אבל כשאי אפשר לינסוע לאמריקה נעשה את זה באירופה ואחי וואלה עזרתה לי ואני יראה עם יהיה לי מה לישאול אני לא יתבייש
 
לא מסים איתך בכלל
א.א, 08.06.09
 
דבר ראשון אנגלים לא הכי פיכחים לא סתם דווקא בבריטניה יש הרבה הונאות ... :)

דבר שני לא כל המיליארדרים בעולם אמריקאים ..יש אמריקאים ויש כאלה שהתעשרו בזכות הדולר ... ומלא מלא אירופאים גם, ומלא מוסלמים ונוצרים שבכלל לא גרים בארה"ב

ובקשר לשוק הנדל"ן, השטח של בריטניה יכול להעשיר הרבה אנשים לא פחות מהשטח של ארה"ב (תסתכל על המיקומים שעל המפה)
תראה שהכל יחסי ...
פשוט אנשים בארה"ב עושים כסף בגלל אוכלוסיה שמבזבזת יותר כסף וככה אנשים נהיים עשירים מהר יותר .. לעומת בריטניה!
 
סמי בן טובים חחחח
לונדוני לשעבר, 08.06.09
 
לך תדע אפילו.. אתה יכול להתגלגל ובסוף תמצא את עצמך בארה"ב. אני בעקרון מתבאס לחזור ללונדון אבל לא נתנו לי ויזה לארה"ב והכל יותר טוב מהארץ.

לא.א- בארה"ב יש פחות מיסים מבאירופה. אירופה היא סוציאליסטית זה אומר שאתה משלם הרבה מיסים אבל אתה מקבל ביטוח בריאות ולימודים חינם (בתור אזרח) ובגלל זה באירופה יותר קשה להתעשר - בגלל שהמיסים שתשלם בתור בעל עסק הם ענקיים.
לעומת זאת, בארה"ב המיסים נמוכים מאוד אבל כלום אתה לא תקבל מהמדינה אם תצטרך אז זה טוב אם אתה עשיר (כי אז יש לך כסף לביטוח בריאות עצמאי ואתה לא צריך לשלם מיסים גבוהים) וזה גרוע אם אתה עני.

המיליארדרים בארה"ב יש להם הון של עשרות מיליארדי דולרים בכיס כמו ביל גייטס, וורן באפט וכו´... באירופה יש קצת מיליארדרים אבל אם הרבה פחות כסף והרבה אנשי עסקים מיליארדרים הולכים לעשות עסקים בארה"ב כמו ריצרד ברנסון מווירג´ין גרוופ שעבר לארה"ב ועוד המון אחרים.. להם יש כסף אז לארה"ב הם נכנסים עם ויזת משקיע.. הכל אפשרי בארה"ב אם יש לך כסף.

בלונדון שוק בנדלן הלך טוב אבל עכשיו הוא מזעזע ואף אחד לא קונה דירות. שטח גדול מהחלק של בריטניה זה לא ערים גדולות כמו לונדון, בוסטון וניו יורק הם מקומות שוממים... נדלן זה בלונדון בלבד ואין לך מה לחפש מחוץ ללונדון. לונדון זה המקום היחיד שאפשר להינות בו באנגליה וחוץ מזה אנגליה היא מקום מאוד משעמם.

להמון אנגלים נמאס מאנגליה והם היו מתים לחיות בארה"ב עם השמש הקליפורנית. מה שכן, בלונדון יש הרבה עשירים (כמו בכל עיר בינלאומית) ואתה תראה שם כבר על היום הראשוני מכוניות בנטלי, פרארי ולמבורגיני כמו זבל.

אין קשר לגודל האוכלוסייה, ואם אתה פותח חנות חשמל אז הלקוחות שלך הם האנשים שחיים ברדיוס של כמה קילומטרים מהחנות גג. בארה"ב כנ"ל אבל שם המיסים נמוכים וזה טוב לבעלי עסקים.

מניסיון בלונדון, אני מכיר מתווכים שהיו עושים כסף כמו חול בלונדון ועכשיו אחרי המיתון הם לא מוכרים שום דבר כי אף אחד לא מחפש דירה.

רוב המיליארדרים הם אמריקאים, חלק מהמוסלמים באירופה הם עשירים כי הם באים ממדינות נפט וחלק באים ממשפחה של סוחרי נשק (כמו האיש שהארודס של שלו) והם באו עם הכסף שלהם ממיצרים וכו´. אבל רוב המוסלמים בלונדון הם ממש לא עשירים והם חיים במקומות לא טובים ונוהגים במונית.

בארה"ב כמו שירון אמר, כל אחד יכול לדפוק את הקופה. באירופה, אתה לא תעשה קופות (חוץ מכמה אנשים יוצאי מהכלל) אבל אתה יודע שיש לך מערכת סוציאלית יציבה ושתזדקן ולא תוכל לעבוד אתה תקבל ביטוח לאומי גבוהה מאוד והילדים שלך ילכו לאוניברסיטאות הכי טובות באירופה בחינם על חשבון המדינה..

באירופה הסיכויים שתתעשר נמוכים משמעותית מבארה"ב אבל רשת ביטחון סוציאלית תהיה לך בשפע.
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
יזהר גולן, 11.06.09
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
הפורום אינו משמש במה לפרסום החברות.
 
אתה מיתכוון לטוס
ירון ללונדוני לשעבר , 13.06.09
 
הקפצה (ל.ת)
ירון , 17.06.09
 
ל-ירון
לונדוני לשעבר, 17.06.09
 
לא יודע אם אני טס בינתיים או לא. אני ינסה למצוא איזה קומבינה לקבל ויזה לארה"ב, ממש לא חשוב לי איזה. רק בשביל שאני יוכל להיכנס.

אם לא אז אני ילך ללונדון לתקופה, יחסוך כסף וירשם ללימודים בארה"ב ואז אלך לשם בתור סטודנט בינלאומי. בארה"ב כל האפשרויות ואם אתה מחפש מדינה להשתקע בה ולעשות כסף אז תעשה הכל בשביל להגיע לארה"ב. לונדון כבר הופכת לעיר מוסלמים קיצונית ועוד כמה שנים יהיה ממש גרוע לחיות שם.
 
לונדוני לשעבר..נהנתי לקראו
מ, 30.06.09
 
אחלה ,קראתי בעיון רב ולמדתי,אם יש לך מייל על הדרך,לקבל ממך עוד טיפים אשמח.
 
וואלה הוצאת לי את הרוח מהמפרשים
מ, 30.06.09
 
לונדוני לשעבר,הלוואי ויכולתי קודם לדרוך בלונדון לפחות להתנסות,היו לי חלומות לחיות שם ואף להתחתן,כ"כ לא רציתי את ארה"ב,עכשיו הכל שונה קצת,אני רואה את זה קצת אחרת,אולי אני אנסה לכיוון ארה"ב.בכל מקרה המייל שלי [email protected]
אשמח לשמוע עוד פרטים,ולהתייעץ
 
עזבי לכי לארה"ב
לונדוני לשעבר, 01.07.09
 
אני עכשיו יחזור ללונדון רק בגלל שיש לי בעיות עם ויזה לארה"ב אבל נקווה שתיפול עלי הזדמנות.

אם החלום שלך זה לונדון, עדיין בארה"ב יש יותר אופציות ובמיוחד באל.איי וניו יורק אז עדיף לך ללכת לשם.

לונדון היא כמו ניו יורק, ההבדל הוא שלונדון מתאסלמת וניו יורק היא רק נהיית יותר ויותר טובה.

בארה"ב כל האופציות אבל לי אין ברירה ואני נאלץ לחזור ללונדון. בלונדון יותר טוב מבארץ אבל בארה"ב הייתי רוצה לבנות את החיים שלי ולעשות את התואר שלי.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690