עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
אופר מחפשת משפחה בלונדון
ענבל, 05.06.09
 
היי כולם, אני משתחררת באמצע ספטמבר ומאוד רוצה לעבוד כאופר בלונדון לילדים קטנים לתקופה של חצי שנה בערך. אני בעלת המון ניסיון והמלצות. מישהו אולי מכיר משפחה נחמדה או אתר טוב שאני יכולה למצוא בו? נרשמתי כבר למלא אתרים ואני מחפשת כל יום באינטרנט אבל ללא הצלחה... בנוסף הייתי שמחה לדעת אם מישהו עבד בזה ויודע.. מה השכר המקובל? האם מצליחים לחסוך בזה? האם אפשרי לעשות את זה חוקי? מה צריך לעשות?? בבקשה תעזרו לי =)
 
אתרים לאופר
חני, 06.06.09
 
יש הרבה אתרים בחו"ל שאפשר להיעזר בהם
את יכולה לנסות למשל את go aupair שמאפשר לך להיות יותר עצמאית בחיפוש וכאלה.
 
חוקית
עינב, 06.06.09
 
ברמת העיקרון את יכולה להגיש בקשה בשגרירות – פעם ראשונה תלכי כדי לשאול וכו´, יש לא מעט מסמכים שם וחוברות בנושא ותקחי הביתה לקרוא קצת . צריך להוכיח שיש סכום מסויים של כסף בבנק ממה שאני יודעת. אבל אני חושבת שמתוך המדינה במיוחד באיזורים של פינצ´לי בלונדון וגולדרס גרין וכל אלה (איזורים יהודים) לא קשה מדי למצוא משפחה יהודית או ישראלית ולאף אחד שם גם ממה שאני זוכרת לא יותר מדי לחוץ לו על אישורים.
 
המשכורת לאופר
דנית, 06.06.09
 
זה נורא תלוי באיזור. אם זה דרך משפחה פרטית והאיזור יחסית סביר, נהוג לתת בין 1,500 דולר ל2,500 דולר לחודש (יש מקרים נדירים שגם יותר). זה גם תלוי מה עוד זה כולל מבחינת המחייה.
 
תודה רבה, עזרתם לי מאוד. =) (ל.ת)
ענבל, 06.06.09
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690