עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
מיישרי שיער באנגליה
jennifer, 10.06.09
 
שלום לכולם, מישהו שמע או עבד פעם בחברת מוטריקס? או vividbrands? curls for girls? יש לכם המלצות לתת לי לגבי הבטחת הכנסה? מיקומים עדיפים? החזרי נסיעות? תודה רבה לכולכם! כל עצה תתקבל בברכה :)
 
תקשיב אחי
נמרוד, 11.06.09
 
אני אתן לך המלצה אישית.
מיישרי שיער זו עגלה שרוב האנשים שהולכים אליה לא עושים הרבה כסף. ועכשיו כל אנשים מיישרי השיער שיקפצו אני מבקש מהם לעשות חשבון נפש אמיתי ורק אז לענות.
אין לי שום אינטרס להגיד לך ואני לא מנסה לשכנע אותך ללכת לשום חברה. רק שם לך אמת מול הפנים.
מנסיון שלי ושל עוד כל מיני אנשים שעבדו במיישרים.
תחשוב על זה בצורה מאוד פשוטה: אתה מוכר רק לנשים. זה כבר 50 אחוז נכון? רק נשים עם שיער ארוך. רק נשים עם שיער חזק. רק נשים שלא משתמשות בחומרים כימיים. לא נשים עם תוספות. אחי האפשרויות רק יורדות ויורדות. גברים לא קונים כמעט מוצרי שיער לנשים שלהם. מה גם שמיישר שיער שיש את זה לכל כך הרבה נשים היום בעולם, הוא לא מוצר מתכלה. זה לא כמו קוסמטיקה. זה לא מוצר שנהרס מהר. מה גם שבעגלות מוכרים את זה במחיר מאוד גבוה שבכל חנות אחרת אפשר להשיג את זה ביותר זול...

משהו נוסף. הבטחת הכנסה. אחי רוב המקומות הם מקומות שאתה מצליח לעשות כסף בלי הבטחת הכנסה. רוב החברות גם לא יתנו הבטחת הכנסה כי מתי שיש לאנשים הבטחת הכנסה אז חלק מהם משתמשים בזה בתור נקודת מוצא נוחה. פחות לעבוד קשה. את ה-1500 דולר יהיה לי ואני חי בחו"ל, אז לא נורא. אז הם מורידים רגל מהגז. אז אם מישהו מציע לך הבטחת הכנסה תחשוב על זה טוב טוב למה הוא שונה מכל השאר. אולי השכירות גבוה נורא. אולי האזור לא כל כך מוצלח אז הם חייבים אנשים.
אני ממליץ לחברה שלא פוחדת לא לתת לך הכנסה בטוחה, כי הם יודעים שאין כמעט אנשים שנופלים.

ות´כלס סע לארה"ב לא לאנגליה. אבל זה לשיקולך

סע לשלום
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690