עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה באירופה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה באירופה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה באירופה עוסק בנושא עבודה בחו"ל במדינות שונות באירופה. זה המקום לשאול שאלות על עבודות באירופה ולקבל תשובות מגולשים שביצעו עבודות בחו"ל. אין לעשות שימוש בפורום לפרסום הצעות עבודה. ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
רוצה לעבוד בקניון באנגליה, כמה חשוב ליהות חוקי?
אילנה, 17.08.09
 
לא רוצה למכור ים המלח, יש כמה מאוד נחמדים שם. מה דעתכם? כמה זה מסוכן? האם זה בשגרה שבודקים שם את העובדים? איך ההגירה באנגליה? אני מאוד רוצה לנסוע לכמה חודשים. תודה
 
היי אילנה
שירה, 17.08.09
 
אל תדאגי, תיסעי ותהני. באנגליה הסיכוי שיבואו לבדוק אותך ממש קטן. אבל אם בכל את מתעקשת אז תבקשי מהחברה שתעשה לך ויזת סטודנט או nvq .
 
nvq
שימי, 17.08.09
 
אני עבדתי פעמיים עם nvq באנגליה ותפסו אצלנו כמה מהצוות ולא עשו להם כלום. מה שחשוב בסופו של דבר זה מבחן התוצאה ובסה"כ גרתי כמעט שנה (עשרה חודשים) באנגליה ושמעתי על לא מעט מקרים שהnvq כן עזר. הסיבה היחידה שזה יכול לא לעבוד זה במקרה שהחברה לא נתנה תדרוך מספיק טוב לעובד (דבר בהחלט יכול לקרות ממה שראיתי) ואז העובד לא ידע והכיר את הויזה והיה נראה חשוד למי ששאל אותו שאלות או משהו כזה. הויזה nvq מאוד דומה בנישה שלה לויזה h3 בארה"ב בחלק מהדברים לפחות... כיבכול חברה ישראלית ששלחה את העובד והוא מוגדר כעובד ישראלי לכל דבר שמקבל גם משכורת (עם תלוש מסודר והכל) בארץ.
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
משה, 17.08.09
 
******** נערך ע"י צוות האתר ********
הפורום אינו משמש במה לפרסום החברות.
 
nvq זה סתם עבודה בעיניים
מישהו עם ניסיון, 17.08.09
 
כל מי שמספר לך שזה חוקי לעבוד עם זה הוא חרטטן. הוא אנשים מגורשים בגלל שאסור לעבוד עם nvq, זאת לא ויזת עבודה. ואתה מוזמן להתקשר מחר לשגרירות בריטניה בישראל ולשאול אותם.
 
הויזה הזאת היא בתחום האפור
דניאל, 18.08.09
 
משה צודק שהיא לא מהווה אישור למכור מוצרים ומצד שני חברה נורמלית ומסודרת יכולה לעבוד איתה באופן תקין והרבה פעמים שבאים לבדוק ורואים את האישור הזה ויודעים לענות תשובות מתאימות אז לא חופרים יותר מדי. בחברה מסודרת שמים אזרח אירופאי אחד על כל עגלה בחלק מהימים לפחות , הויזה הזאת באמת מתאימה להכשרה בפועל ואסור להרוויח איתה כסף ממשי מהמכירה, מצד שני מכניסים את הכסף לקופה והחברה מרוויחה והמשטרה שם זה לא הfbi שמצלם אותך מקבל את המשכורת מהמנהל בדירה בסוף היום... בקיצר, זה לא חוקי מאה אחוז אבל זה כן מקנה הגנה כלשהי וזה באמת מזכיר את העניין של הh3 בארהב כמו שמישהו כתב פה קודם (ויזת התמחות).
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690