עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
רשיון לעסוק בלוקסמית בארה"ב
משה, 22.06.09
 
שמעתי שצריך רשיון לעסוק בלוקסמית בחלק מהמדינות בארה"ב. והשאלה שלי היא האם כל עובד זקוק לרשיון באופן פרטני או שמספיק שהוא עובד בחברה שמורשית לעסוק בלוקסמית(ונניח שאני עובד עם ויזת עבודה חוקית אצלם) מי שבקיא בנושא לענות בבקשה לעניין ולא להתחיל לקשקש "מי יתן לך לעבוד חוקי?" וכל מיני כאלה.
 
ברור שצריך רישיון
ברור, 22.06.09
 
אבל החברות של הישראלים יעסיקו אותך בלי רישיון.

בארה"ב גם בשביל להיות שרברב צריך תואר של שנתיים מאוניברסיטה טכנית או לחלופין 4 שנות ניסיון בתור שולייה.

רישיון ללקסממיט אתה יכול ללמוד אבל זה יקח לך המון זמן וזה לא משנה כי הם מעסיקים לא חוקיים. זה מנעולנות של רמאים, גונבי ומשקרים לאנשים.. זאת לא מנעולנות של מקצוע.

אתה חייב רישיון לוקסמיט פרטני.

אתה לא תעבוד עם ויזת עבודה חוקי כי הם מעסיקים רק לא חוקיים ותיירים. אלא אם כן אתה אזרח או בעל גרין קארד..

בכל מקרה, עזוב שטויות. תעבוד בזה בלי אישור עבודה ובלי רישיון ותשקר ותרמה לקוחות בשביל להרוויח קצת כסף ותתחתן תוך שנה שנתיים תקבל גרין קארד ותלמד מקצוע אמין .
 
חידוד לשאלה
משה, 23.06.09
 
אבל באופן עקרוני אם אני כן עובד עם ויזת עבודה בחברה שמוסמכת לעסוק במנעולנות האם אני עדיין אצטרך להוציא רשיון בשביל עצמי?או שזה יכסה אותי בפני החוק?
 
אתה חייב להיות מנעולן מוסמך
מבין עיניין, 23.06.09
 
אפילו אזרח אמריקאי שעובד בשביל אזרח אמריקאי במנעולנות צריך רישיון מנעולן.

אני יחדד את התשובה:
כל עוד אתה מנעולן ולוקח ללקוח כסף - אתה צריך רישיון של המדינה. בשביל רישיון מנעולנות מהמדינה אתה צריך לעבור את המבחנים והקורסים שלהם.

למה נראה לך שיביאו לך אישור? אני מכיר הרבה מאוד חברות נמעולנות רציניות ואף חברה לא מסדרת אישור. אתה עובד כקבלן משנה ככה שזה בלתי אפשרי לסדר לך אישור אפילו אם הם היו רוצים, כי אין להם הקצאות.
 
למבין עניין
משה, 23.06.09
 
אם תהיה לי ויזת עבודה h2b לדוגמא בחברה חוקית
ואני ייתן שרותי מנעולנות כעובד החברה, מה יוכלו לעשות לי ברגע שיראו שאני מקבל על זה כסף? אני יוכל להציג את ויזת העבודה לא?
 
אם יש לך ויזת עבודה
מבין עיניין, 23.06.09
 
ותופסים אותך עובד במנעולנות אתה עובר על החוק ואתה עבריין! אסור לעבוד בתור מנעולן בלי הסמכה מהמדינה שאתה עובד בה. בשביל מנעולן בקליפורניה צריך רישיון בקליפורניה ובשביל מנעולן בניו יורק צריך רישיון של ניו יורק.

ויזת עבודה h2b לא יכולים לתת לך ואם כן זה רק ל4 חודשים ואז אתה חייב לצאת מארה"ב. אבל זה לא משנה כי ויזת עבודה לא נותנים וברגע שתשאל הם לא ירצו להעסיק אותך אפילו אם תסכים לעבוד בתור תייר. מנעולנות זה לפי ההתרשמות הראשונית ואם יראו שאתה פחדן אז לא ירצו אותך. זה עבודות שלא קל להשיג.

אם בא אלייך שוטר ורואה שאתה מקבל על זה כסף לא אכפת לו אם אתה עובד לא חוקי וחי בארה"ב כבר 50 ששנה לא חוקי, אסור לו אפילו לשאול על הסטטוס החוקי שלך והוא יכול לבדוק רק את הרישיון שלך ואם אין לך רישיון אתה תקבל עונש על זה.
אם אין לך ויזת עבודה אתה נתפס על ידי משטרה לא יקרה לך כלום אפילו אם הויזה פגה. אני מכיר מישהו שיש לו עבירת סמים לא קלה והוא לא חוקי בארה"ב כבר 3 שנים ולא עשו לא כלום כי למשטרה אסור לפי חוק לדווח על מהגרים לא חוקיים ל הגירה.
 
זה שמבין עניין, לא כ"כ מבין
לוקסמיט, 24.06.09
 
אל תטעה אנשים אם אתה לא יודע.
בשביל להוציא רישיון לוקסמיט אתה לא צריך לעבור קורסים ולא נעליים. יש 2 דברים שונים.
לוקסמיט מוסמך, ורישיון לוקסמיט. בשביל להיות לוקסמיט מוסמך אתה צריך לעבור מבחן הסמכה. בשביל להוציא רישיון אתה חייב סושיאל ואז אתה יכול להגיש בקשה לרישיון לוקסמיט, בעיקרון בשביל לקבל רישיון אתה צריך 2 לוקסמיטים עם רישיון שיחתמו עלייך.זה כצן ערבות כזה אבל זה בולשיט.
עכשיו... לא בכל המדינות בארה"ב אתה צריך רישיון בשביל לעסוק בזה, בחלק מהמדינות אין צורך, בניו יורק לדוגמא חייבים רישיון. בשביל לדעת בדיוק באיזה מדינות אתה חייב רישיון אתה צריך לבדוק באתר אינטרנט של במדינות.
אז בעיקרון אם אתה חוקי, אז תבדוק אם במדינה שלך אתה צריך רישיון לוקסמיט, אם כן אז תמצא 2 לוקסמים עם רישיון שיחתמו עלייך, ואם לא צריך רישיון אז אתה יכול לעבוד אם אתה חוקי.
 
ברוב המדינות צריך רישיון
מבין עיניין, 24.06.09
 
ואיך הוא צריך 2 לוקסמיטים עם שיחתמו עליו? כל הלוקסמיטים בחברות האלה הם לא חוקיים.
 
תשובה
לוקסמיט, 24.06.09
 
ברור ש 90% מהלוקסמיטים לא חוקיים..
אמרתי שאם הוא רוצה רישיון אז הוא צריך 2 שיחתמו עליו. ויש כמה ישראלים עם רישיון, הרוב הם בלי, אבל אני רק אומר לך מה הדרישות.
את החברות הגדולות זה לא כ"כ מעניין, למרות שיש חברות שדורשות שתהיה חוקי.
 
למר לוקסמיט תודה רבה עזרת לי מאוד (ל.ת)
משה, 24.06.09
 
לא חייב רשיון
אמיר גנזל, 08.04.11
 
אני בעל חברת מנעולנות ויודע שלפי החוק לא צריך רשיון לוקסמיט בשביל לעבוד באזורים מסויימים בארה"ב
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690