עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
הוצאת ויזה
יוני, 16.06.10
 
שלום לכולם שמי יוני. מתכנן טיול בן חודש -חודש וחצי ימים לארה"ב בסביבות אוקטובר נובמבר. הבנתי שעלולים לעשות לי בעיות בקבלת ויזה מכיוון שאני לא מתחיל את שנת הלימודים הקרובה. האם כדאי לי להירשם לאיזו מכינה או השלמת בגרויות שתהיה במהלך השנה הקרובה על מנת להוכיח שיש לי למה לחזור והאם זה יכול לעזור ? (יש לי כבר פסיכומטרי ויהיה אישור מהמעסיק ו4 תלושי שכר). אשמח לתשובות והאם אפשרי רק לשלם דמי הרשמה או שעליי לשלם את כול השכר. תודה רבה.
 
נראה לי שכן
בלה, 16.06.10
 
עדיף להגיע אליהם עם איזה אישור לימודים לא משנה כ"כ מאיפה אבל אישור שמראנ כי שילמת סכום די נכבד וחבל לך שהכסף הזה יתבזבז - הם יבינו כי אינך מתכוון להישאר בארה"ב ואתה חייב לחזור לארץ.
 
מה שהתכוונתי..
יוני, 17.06.10
 
אם אני רק משלם את דמי ההרשמה שזה לא סכום גבוה האם כדאי לעשות את זה? האם זה לא סתם מיותר ?
 
אישור לימודים
בני, 17.06.10
 
לדעתי יש קורסים עדיפים אם זה רק בשביל הויזה. יש חוגים וקורסים (גם באוניברסיטה הפתוחה למשל) שאורכים זמן רב והדמי הרשמה נמוכים יחסית ואז אתה יכול לקבל אישור כזה כמו שאתה מחפש.
 
אישור מעסיק ו-4 משכורות אחרונות
סנדי, 17.06.10
 
זה סוגר אותך ואז אתה לא צריך להסתבך עם אישורי לימודים. אין משהו יותר חזק מאשר עבודה שאתה צריך לחזור אליה. אין סיבה שלא יתנו לך.
והכי טוב שהמעביד שלך יכתוב שאתה נוסע לטיול וחוזר לעבוד וזהו אתה לא זקוק למשהו נוסף.
 
אבל..
יוני, 17.06.10
 
קודם כול יש לי כבר פסיכומטרי אז סתם קורס באוניברסיטה הפתוחה או לימודי תעודה זה לא קשור לזה בכלל..

ולגבי האישור מעסיק והתלושים הבנתי שיש אנשים שגם באו אם כול הטפסים האלו ואפילו לא הסתכלו להם בזה.. אני עובד בבית קפה אז הם עלולים לחשוב שזו לא עבודה רצינית וקבועה..
 
אז ככה אחי
יוסי, 17.06.10
 
אני היום הייתי בשגרירות. בוא נגיד שלא חסר לי סיבות לקבל ויזה או קיי? על רובן אני לא יכול להגיד אבל הלכנו כל המשפחה עם הטענה שאנחנו עושים טיול בר מצווה לאח הקטן.
הבן זונה שם לא שאל את ההורים שלי כלום וישר קרא לי והתחיל לשאול אותי מה אני עושה ושאני צריך להוכיח לו שיש לי קשרים חזקים לארץ.
כמובן שאמרתי לו שיש לי ושאני עובד במסעדה 10 חודשים והבאתי תלושים ומכתב מהמעסיק והוא בכלל לא רצה להסתכל. הוא אמר שזה לא מספיק חזק ועבודה במסעדה היא לא עבודה מסודרת.
הוא אמר לי שאני צריך לעבוד בעבודה מסודרת או להירשם ללימודים...
בסופו של דבר הוא הביא לי ויזה לחצי שנה. אבל זה רק בגלל שהייתי עם כל המשפחה. אם הייתי בא לבד הסיכוי שהייתי מקבל היה אפסי.
בקיצור אחי אם אתה חייל משוחרר שעובד באיזה עבודה כזאת של מלצרות ודברים כאלה יהיה לך קשה מאוד. בהצלחה
 
אחי אין פה שחור ולבן ולכל אחד יש סיפור אחר
בני, 18.06.10
 
יש לי חבר שהלך לשם לפני חודש בלי שום אישור והצליח לקבל כי הוא אמר שהוא נוסע לטיול מחוף לחוף בארה"ב והגיע עם מסלול של הטיול ועם תלוש שמראה שיש לו בבנק כסף. זה אינדבדיאולי ותלוי מאוד ברושם הראשוני שאתה עושה גם מול .
 
אני כבר משוחרר שנתיים
יוני, 18.06.10
 
אז אתה רק מראה שאני צודק
בני, 19.06.10
 
שאני אומר שאין פה שחור ולבן. יכול להיות מישהי עם מאה אלף בבנק ומשכורת מסודרת כבר חמש שנים שתקבל סירוב ואחד אחריה חייל משוחרר בלי שקל על התחת שיאשרו לו ויזה לעשר שנים. זה לא מדע מדוייק.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690