עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
קניונים !!!!!
לינוי, 08.11.10
 
בבקשהההההה האם יש מישהו שיודעעע והוא לא מגייס כמובןןן איזה קניונים עובדים כל השנה באיזור טקסס???? ואם יש מישהו שמכיר קניון שעובד כל השנה אבל באיזור אחר אני ישמחח לעזרהה
 
מה הבעיה
מור, 08.11.10
 
תחפשי בגוגל. תראי איזה קניונים חזקים כל השנה בטקסס ואז תבדקי איזה חברה עובדת בקניון שאת מעוניינת בו.
 
אני עבדתי באיזור טקסס
צביקה1;, 08.11.10
 
אין ספק שהכי חזק זה הגלריה בדאלאס והגלריה ביוסטון(שהוא הקניון הרביעי בחשיבותו בארה"ב) יש קנינים נחמדים ביוסטון כמו ה-woodland שנמצא באיזור טוב ויש קניונים טיפה פחות טובים אבל ניתן לעשות כסף כמו baybrook ו- wiilobrook (שזה מאוד לא מומלץ)
עוד קניון נחמד זה אחד הקניונים של סיימון של outleet שיש לי ידידה שעובדת שם ועושה חייל!
מקווה שעזרתי..
 
לצביקה
לינוי, 09.11.10
 
כן
צביקה, 11.11.10
 
לצביקה
לינוי , 14.11.10
 
נגיד ניו יורק או צפון קרוליינה או גורגיה לא משנה האיזור יותר המול שעובד כל השנההההה ועושה מספרים בלי קשר לקריסמס ורק אל תגיד לי ווגאס כי שם הבנתי שאם אתה לא סלזמן רוצח אז לא יקחו אותך לעבוד שם
 
שטויות במיץ
רונה, 14.11.10
 
לינוי לגבי ווגאס זה ממש לא נכון מה שאמרו לך! אני עבדתי שם חצי שנה ולא הייתי המוכרת הכי טובה שיש. אומנם גם לא הייתי גרועה אבל היו בנות שמכרו הרבה יותר ממני. אבל הייתי שם חצי שנה והיה לי הכי כיף בעולם! רציתי שתדעי שזה ממש לא נכון מנסיון. ושלא כדאי לך לפסול את המקום הזה כי הוא אדיר ושם באמת עובדים כל השנה...!
 
מה המצב לינוי...
צביקה, 14.11.10
 
לגבי ניו יורק זה רק "לונג אייילנד" אל תתקרבי לאיזורים בתוך ניו יורק(כמו קווינס או מקומות שימכרו לך שזה "יותר קרוב למנהטן"),בד"כ המולים שם ממש שחוקים ומלאים במקסיקנים(מניסיון)..
כמו כן הייתי ממליץ על בוסטון אם את רוצה להיות קרובה לניו יורק וגם מכירות יפות..
יש לי ידידה שנמצאת בצפון קרוליינה אומרת שנחמד שם...לגבי גור'גיה מומלץ באטלנטה ...בעיקרון אלה מקומות מעולים אבל באמת הייתי ממליץ לך על ווגאס מעבר לעבודה טובה שניתן לעשות שם יש חיים נהדרים..מקומות נוסף שמומלץ הוא סאן דייגו.
בהצלחה אם יש שאלות נוספות אני כאן..
 
אני עבדתי ביוטה
שרון, 10.03.11
 
אם את רוצה עבודה מאוזנת כל השנה זה רק ביוטה אני עבדתי שם במשך שנה ו4 לא מרגישים את האוף סיזן ...הקניון הוא הכי חזק בדרום...לא יורדים מ$1500 מכירות כל יום...עבדתי בחברה מעולה משפחתית עם תנאים מעולים אם תרצי אני יכולה להפנות אותך אליהם....ממליצה ביותר!!!!
 
אפשר לדעת עם איזה חברה עבדת ? (ל.ת)
לין, 31.03.11
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690