עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
אנגלית
אסף, 08.01.11
 
היי! אני רוצה לטוס לעבוד בניו יורק ואני מבין שהעבודה דורשת אנגלית לפחות ברמה בינונית. סיימתי תיכון עם בגרות מלאה אבל 4 יח"ל אנגלית וקיבלתי 65, בצבא די שכחתי את השפה ואני מפחד ליסוע ולא להסתדר שם מבחינת השפה. עדיף לוותר? או שלומדים שם תוך כדי? אם כן, תוך כמה זמן אני כבר אוכל לדבר אנגלית שוטפת?
 
אסף
רעות, 08.01.11
 
אין לך מה לדאוג! בטח שלא לוותר על החוויה הכי מדהימה שיש! האנגלית שאתה צריך לדעת היא בסיסית לגמרי..גם אם אתה לא זוכר אחרי מעט זמן שם הכל יחזור אלייך, האנגלית שלך תשתפר שם פלאים, זה מה שאתה שומע כל היום כל הזמן - לגמרי לומדים תוך כדי וזה הכי בקטנה. שאני הגעתי לארצות הברית האנגלית שלי הייתה על הפנים והייתי ממש חסרת בטחון אבל תוך שבועיים כבר הרגשתי הרבה יותר טוב ואחרי חודשיים 3 חודשים בעבודה דיברתי ממש ממש טוב. בכלל שחזרתי לארץ אחרי 9 חודשים האנגלית שלי הייתה ממש טובה. זה ממש יתרון משמעותי!
בקיצור הסר דאגה מליבך
 
וואללה!!!
אסף, 08.01.11
 
וואללה!
עזרת, תודה...
אבל כאילו אחרי כמה זמן שאני שם אני דובר אנגלית שוטפת לגמרי ברמת שפת אם?
 
אצל כל אחד
רעות, 09.01.11
 
זה אחרת.. אבל אם יש לך את הבסיס אז תוך חודשיים אתה מדבר שוטף לדעתי..
 
וואיי זה מעולה
אסף, 09.01.11
 
תכלס זה גם מזה עוזר בחיים, בלי שום קשר לעבודה...
עוד שאלה - לגבי ויזת לעבודה, איזה ויזה מתאימה ל3 שנים בערך שאני רוצה לעבוד? איפה עושים אותה? כמה זה עולה לעשות ויזת עבודה?
 
ויזת עבודה
רעות, 09.01.11
 
אתה צריך לשאול את המעסיק..יש לך כבר מקום עבודה? כי הם אמורים לארגן לך את זה..3 שנים נראה לי לא הגיוני. אני לא חושבת שיש ויזת עבודה ל3 שנים, אני כמובן לא רוצה להטעות אותך אבל לא נראה לי שקיים דבר כזה..בכל מקרה עדיף שתשאל את המעסיקים..
 
אמממ...
אסף, 09.01.11
 
אממ...
אני ידוע שיש הרבה מאוד אנשים שטסים לעבוד לכמה שנים ונשארים שם הרבה שנים... יכול להיות כשנגמר להם הויזת עובד לשנה (נגיד) עם עשו חדש?
עדיין אין לי, אני בחיפוש אחרי החברה האידיאלית :P
חבל שאי אפשר לשאול דעות על חברות מסויימות בפורום
 
אסף
רעות, 10.01.11
 
יש כל מיני פתרונות לאנשים שנמצאים בארה"ב, יש חלק שמגישים בקשה להאריך את הויזה שלהם...חלק מתחתנים עם אמריקאית כדי לקבל אזרחות.. חלק יוצאים למקסיקו וחוזרים..
גם אם היית יכול לשאול כאן בפורום דעות לגבי חברות זה לא היה כזה עוזר לך - זה כמו שתלך לסניף של ארומה ותשאל 2 מלצרים אם טוב להם. הראשון יגיד לך שהוא מבסוט על העבודה והשני יהיה ממורמר ויגיד לך שלא טוב לו. מה שמתאים למישהו אחד לא מתאים למישהו אחר..אני ממליצה לך פשוט להירשם למספר חברות שונות. תברר מי נותן לך את התנאים הכי טובים..שיהיה לך המון בהצלחה...
 
תודה ממי
אסף, 10.01.11
 
הרבה תודה נשמה!
עזרת מאוד... את צודקת לגמרי אני באמת אירשם למספר חברות ופשוט "נקשקש"... לגבי השהייה בארה"ב אני חושב שאפשר שפשוט אם מעוניינים להמשיך אז מאריכים את הויזה וזהו... לגבי חתונה עם אמרקאיות זה לא ילך, אם כבר אמריקאים... למה אני הומו (וגאה בזה!)...
בכל מקרה תודה רבה!!!!!
 
מעולה!
רעות, 10.01.11
 
אני גיי פרנדלי! מאמי אם עוד לא הבנת אז החתונה זה בכסף. אתה משלם סכום מסויים, לאמריקאית והיא מתחתנת איתך כדי שתקבל אזרחות אתם לא חייבים להיות זוג.. רק להוכיח להם שאתם "נשואים"
אי אפשר פשוט להאריך את הויזה וזהו זה לא הולך ככה. קודם כל מקבלים ויזה בדרך כלל ל10 שנים ושאתה נכנס לארה"ב אתה מקבל אשרת שהייה(כמה זמן אתה יכול לשהות בארה"ב באופן חוקי) בדרך כלל נותנים חצי שנה ואז אחרי החצי שנה מבקשים הארכה לפעמים מקבלים לפעמים לא..כשמקבלים זה בדרך כלל לעוד חצי שנה ושלא מקבלים אתה צריך לצאת מארה"ב בתום החצי שנה שקיבלת אם אתה נשאר יותר מהזמן הזה בלי אישור זה נחשב שאתה שוהה באופן לא חוקי ואת זה הם יכולים לראות בדרכון שלך(לפי התאריך שיצאת) ואז לא להכניס אותך בפעם הבאה שתרצה להכנס לארה"ב וחבל סתם לשרוף את עצמך שם. צריך לעשות הכל לפי הספר. ככה הם...
 
רעות
אסף, 10.01.11
 
אני רוצה לעבוד רק חוקי, אין טעם לא לעבוד חוקי, זה סתם להסתבך וחבל...
לגבי החתונה? איך אפשר להוכיח דבר כזה? וגם אם אנחנו "מתגרשים" לוקחים לי את האזרחות לא?
 
אסף
רעות, 11.01.11
 
אני עבדתי לא חוקי.. הייתי בארה"ב ועבדתי בעגלות והייתי רק עם ויזת תייר. הייתי שם הרבה זמן ואף פעם לא ראיתי את משטרת ההגירה וכל מה שמספרים..אבל כל אחד שיעשה מה שטוב לו אתה מעדיף לעבוד רק באופן חוקי - אין בעיה, תמצא חברה שמוציאה אישורי עבודה או ויזות עבודה יש הרבה חברות שעושות את זה..
 
רעות
אסף, 11.01.11
 
אוקיי, אבל אני מניח שאצלך פשוט היה מזל, אצל אחרים אולי לא כ"כ... בכל אופן אני מעדיף לעבוד חוקי...
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690