עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
אז ככה
יוסי, 23.01.11
 
אחרי שאני בודק ובדוק עובודת בקנדה היתקשר אלי איזה אחד אמר לי שמע אנחנו חברה קטנה הבנתי שהם חברה יחסית קטנה מאוד הוא אמר לי שגם כדי לעבוד בחברה קטנה אמרתי לו כן בגדולות עושים יותר מדי סלקציה מה אתם אומרים קוראים לחברה WIND SPINNERS עם מישהו שמע אליה הם מופעים באתר פו נישמע נחמד מאוד מה אתם אומרים ללכת על זה או עדיף שיהיה תמיכה גם בארץ?
 
יוסי
עטרה, 23.01.11
 
ספינרים זה מוצר ממש טוב. בהתחלה ממש זלזלתי במוצר הזה ואמרתי שאין מצב שעושים שם כסף. ואז הבן זוג שלי וחברה ממש טובה שלנו הלכו לעבוד שם והם עשו כסף ממש ממש טוב וגם מאוד נהנו מהעבודה עם המוצר הזה. אז לדעתי שווה לך! כל יום הם היו סוגרים קופות אששש!! ומעבר לזה המוצר הוא קליל וזה הופך את המכירה לקלה ונעימה יותר. אנשים פשוט מגיעים לעגלה כי זה מושך אותם. יש בהמון צבעים וצורות וגדלים שונים זה ממש מגניב! יש יתרונות לחברה קטנה וגם לגדולה.. הייתי הולכת על המוצר הזה בעיניים עצומות!
 
ססבבה אבל..
יוסו, 23.01.11
 
השאלה שלי היא כזאות גם הם אמרו לי שאני לא חותם על חוזה בבשביל 4 חודשים וגם אין שכר בסיס אין הטבטחת הכנסה אחוזים 20-25% בגג מה אתם אומרים?
 
זה בסדר?!
יוסי , 24.01.11
 
השאלה שלי היא כזאות גם הם אמרו לי שאני לא חותם על חוזה בבשביל 4 חודשים וגם אין שכר בסיס אין הטבטחת הכנסה אחוזים 20-25% בגג מה אתם אומרים? ב אדמנטון
 
נשמה
טל, 24.01.11
 
אתה לא ברור!! אתה רוצה לחתום על חוזה? אתה נוסע ל4 חודשים ואתה שואל אם כדאי לעבוד בשביל 20-25 אחוזים מהמכירות?
 
ברור
יוסי, 24.01.11
 
עזוב חוזה אף אחד לא יחתום על חוזה אבל מה הבעיה עם ה % האלה בספינרים
??
 
מה הבעיה עם האחוזים?
יוסי, 24.01.11
 
לא הבנתי???? לדעתי האחוזים בסדר אבל אם לדעתך זה לא מספיק אז אתה יכול לחפש עוד חברות. לא חסר!
 
הקיצר !?
יוסי, 24.01.11
 
כדי לקחת תסיכון ??

החברה ראיתי אותם באתר מקה זה חברה קטנה בלי חוזים אני הולך לגג 4 חודשים מה אתם אומרים כדי לקחת סיכון??
 
יוסי
מירב, 25.01.11
 
לדעתי אתה צריך לברר באיזה קניונים הם עובדים, ולבדוק בגוגל איפה הם ממוקמים, אם יש שם הרבה תיירים. ...אתה יכול לבקש מהנציגים של החברה טלפונים של עובדים שנמצאים שם עכשיו ולשאול אותם את כל השאלות. אתה תרגיש על הקול שלהם אם הם מבסוטים או לא ואז תחליט..
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690