עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
שאלה על החוקיות
איתי, 23.01.11
 
היי אני רוצה לטוס לניו יורק לעבוד בעגלות, אין לי אזרחות זרה רק ישראלית... זה אומר שאני אעבוד באופן לא חוקי? או שאפשר בלי אזרחות לעבוד גם חוקי?
 
היי איתי
רחל, 24.01.11
 
אפשר גם בלי אזרחות לעבוד באופן חוקי. יש חברות שמוציאות אישורי עבודה או ויזות עבודה לעובדים שלהם. אתה צריך לברר איזה חברה מוציאה אישורים בניו יורק. אני עבדתי במיאמי בלי אישורים רק עם ויזת תייר במשך חצי שנה והכל היה בסדר, לא ראיתי את משטרת ההגירה אפילו פעם 1. יש אנשים שלא מעוניינים להסתכן וזה בסדר אבל לדעתי גם עושים מזה יותר מידי סרט. בסה"כ אנחנו מכניסים כסף למדינה שלהם. הקניון מקבל אחוזים מהמכירות שלנו אז הם לא ימהרו להעיף אותנו כל כך מהר. העגלות חוקיות ורשומות ברשם החברות האמריקאי. אם לא עושים שטויות הכל בסדר. אני מאמינה שהם רוצים אותנו שם כמו שאנחנו רוצים להיות שם. אם בכל מקרה אתה מעדיף לעבוד באופן חוקי אז סבבה רק תברר מי עושה את זה בדרך כלל המעסיק עוזר להוציא את האישורים. תן מבט בהודעות כאן באתר בלוח ארצות הברית, יש מצב שהם רושמים את זה בהודעה שלהם.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690