עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
שאלה בנושא עגלות בארה"ב
roi, 27.01.11
 
כדאי לנסוע לעבוד בארה"ב (בסירקיוז, מדינת ניו יורק) בעגלות של מוצרי ים המלח, בחודשים מאי עד אוגוסט? או שאין כסף בחודשים האלה?
 
ברור שיש כסף
מיה, 27.01.11
 
זה החודשים שהמזג אוויר באזור הזה הרבה יותר נעים וכיפי אז כולם מטיילים, עושים קניות. מגיעים לאזור ממוקומות שונים וכאלה... דווקא זה החודשים שנראה לי הכי סבבה לעבוד באזורים האלה חוץ מהכריסמס כמובן :)מעבר לזה שזה ים המלח - תמיד יש כסף!
יש לך ניסיון בים המלח עבדת בזה בעבר?
 
עוד לא..
roi, 28.01.11
 
בגלל זה אני מברר, לא רוצה לנסוע ואז לגלות שאני יכול לעשות רק איזה 500 דולר לשבוע..
 
מותק
מיה, 29.01.11
 
שום דבר לא בטוח... אבל בשביל להצליח בחיים ולהשיג מטרות צריך להסתכן, לנסות דברים..אני עבדתי 3 שנים במלון מאוד נחשב בארץ, בתפקיד ניהולי. היה לי משכורת ממש ממש טובה ותנאים מעולים! כל החבר'ה שלי טסו למיאמי לעבוד בעגלות. אחרי איזה חודשיים הם היו מתקשרים כל יום ואומרים לי שאני חסרה להם ושהם עושים כסף ממש טוב ועושים חיים. שאני צריכה לבוא ושזה מתאים לי ובלה בלה בלה. אמרתי אני מכירות? מה קשור? אף פעם לא אהבתי את זה, לא התחברתי לזה. וממש פחדתי לעשות צעד כזה ולעזוב את מה שיש לי בארץ אבל אמרתי יאלה ננסה..הגעתי לשם חברים שלי סידרו לי עבודה בים המלח. בחודש הראשון לא ראיתי כסף אבל לקחתי את זה ברצינות ועליתי על העגלה עם כל התותחים. למדתי את מה שהם עושים ועקבתי אחרי כל פעולה, הכסף התחיל לזרום. נשארתי עוד שנה ועוד שנה ועוד שנה(בלי לשים לב אפילו) הזמן טס לי! עכשיו אני כבר בת 30 עם רכב הורס ובית שלי והכל הזכות העגלות! לחשוב שפחדתי רצח מהצעד הזה וזה מה שסידר אותי. שום דבר לא מובטח אבל לדעתי שווה לנסות הכל!
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690