עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
אני צריך תשובה מקורית
סמי, 05.02.11
 
קודם כל תודה רבה שבכלל פתחתם תדף, אני סטודנט לרפואה בחוץ לארץ ובעוד מספר חודשים תהיה לי חופשה שבתוכה חודש אני חייב להיות בארץ ואז חודשיים פנויים שאני אוכל לעבוד בחוץ לארץ, אין לי אזרחות אמריקאית, ותאמת שהעבודה בארצות הברית קורצת לי כי אני רוצה לעשות סכום גדול אז יש לי מספר שאלות 1. אפשר לקבל כרטיס טיסה חינם אם אני בא לחודשיים? 2. מה השכר הממוצע בארצות הברית? 3. האם יש דרך לעבוד בצורה חוקית בארצות הברית? (אם אני בא לחודשיים אפשר לקבל?) 4. אולי יש מקום באירופה שיש בו יתרונות כמו בארצות הברית?
 
היי סמי
דודי, 06.02.11
 
יש חברות שנותנות החזר כרטיס טיסה אבל התנאי הוא שנשארים ליותר מחודשיים אז אני מאמינה שאתה לא תקבל, השכר הממוצע בארה"ב לסלזמן טוב הוא בערך 17,500 בחודש..יש לך ניסיון במכירות? יש חברות שמוציאות אישורי עבודה וויזות עבודה ואז אתה עובד באופן חוקי אבל אם אתה מגיע רק לאיזה חודשיים זה סרט . לא מאמינה שישקיעו בך אבל אתה יכול לנסות. אם יש לך ניסיון זה יכול לעזור..
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690