עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
למה מוכרים רק מוצרי ים המלח/קו
ניר, 16.03.11
 
זה לא מוזר שכל מה שהחברות מוכרות זה אותם מוצרים(ים המלח, מיישר שיער ולק לציפורניים) למה לא מוכרים דברים אחרים? אין משהו אחר מעניין למכור? המוצרים האלה לא מיצו עצמם? ועוד שאלה : מה זה בעצם מוצרי ים המלח?
 
ממש לא מוזר
אחת שיודעת, 16.03.11
 
אם המוצרים האלה חזקים ועושים את העבודה למה להחליף - מוצרי ים המלח תמיד חזקים ועובדים טוב. מיישרי שיער - איזה אישה לא אוהבת לטפח את עצמה ואת השיער במיוחד. אני בתור בחורה אומרת לך שכל אחת צריכה מיישר בבית. לפעמים השיער רטוב ורוצים לייבש, לי יש תלתלים ואני מאוד אוהבת לגוון ושאני יוצאת אני עושה את זה וזה מוצר אדיר ואיכותי שבאמת צריך , יש לי אחד כבר 3 שנים אני איתו. לק וציפורניים תמיד תמיד מושך(נשים, נשים - אנחנו אוהבות את זה וזה הכיף שלנו. אנחנו תמיד נקנה עוד ועוד) המוצרים לא מיצו את עצמם, עובדה עדיין עובדים ועובדים טוב ומיישרי שיער וים המלח גם מוכרים במחירים גבוהים יחסית מה שאומר שלך יהיה יותר כסף בכיס :) אגב, יש עוד המון מוצרים - יש ספינרים(מוביילים צבעוניים בכל מיני צורות, מוצר חזק בכריסמס ובכלל! הבן זוג שלי עשה אחלה כסף בספינרים)יש שמלות שאפשר ללבוש בכל מיני צורות שונות, מוצר נדיר! אני מכרתי אותו(בדרך כלל בנות מוכרות אותו אבל ידיד שלי מהבית גם עבד איתנו בחצאיות, זה היה קורע אבל הוא עשה הכי הרבה כסף מכל הבנות). יש חולצות אלקטרוניות כאלה מגניבות, יש מוצרים לאייפוד ולאייפון גם חזק! יש צעצועים, יש כריות חימום, יש עגלה של מיטות שיזוף ואפילו של הלבנת שיניים במקום בשיטה מיוחדת. בקיצור יש מלא, אם תעשה חיפוש אתה תראה שיש מגוון גדול של מוצרים. אני רק מספרת לך מה אני זוכרת ועבדתי שם לפני שנתיים אני בטוחה שיש עוד המון מוצרים חדשים.
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690