עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עבודה בקיץ
ע, 11.03.12
 
הי! אני שוקלת לטוס לעבוד בחו"ל משהו כמו 3-4 חודשים בקיץ. אין לי נסיון בעגלות בחו"ל אבל יש המון ניסיון במכירות בארץ, יש לי אזרחות אירופאית ואנגלית סבבה. אז ככה, כמה שאלות: כמה זמן בערך לפני כדאי לי להתחיל לחפש חברות וללכת לראיונות? כמה זמן בערך עובר מהפגישות בארץ לתחילת העבודה עצמה? לאילו הבטחות של חברות לא כדאי להאמין בקלות? והאם עבודה בחו"ל באמת משתלמת יותר מעבודה יחסית סבירה (מלצרות, ברמנות) בארץ אחרי שמחשבים מהשכר את המחיה בחו"ל והטיסות? תודה רבה מראש:)
 
היי
מור, 12.03.12
 
אם יש לך ניסיון במכירות כבר טוב, זה לא יהיה זר לך אני הגעתי ללא שום רקע. עם אזרחות אירופאית את לא צריכה ויזה אפילו את ישר נכנסת לארה"ב. לדעתי את צריכה חודש לפני שאת מתכננת לעבוד, המלצה שלי תלכי ל2,3 חברות בארץ לא יותר מזה כדי שלא תתבלבלי. הכי חשוב זה קודם כל האינטואיציות שלך, תראי איפה את מרגישה יותר טוב, אל תתיחסי למי יש משרד יותר יפה ומרשים כי זה לא אומר כלום, אני הלכתי לפי מי שהכי האמנתי לו והרגשתי שם הכי טוב. תבדקי כמה אחוזים נותנים מהמכירות בכל חברה, איפה גרים, באיזה קניון עובדים, מאוד חשוב לוודא את מיקום הקניון לפני, תבררי עליו גם פרטים באינטרנט, תבדקי איפה הוא ממוקם, איזה חנויות יש שם - אם יש שם חנויות מותגים זה טוב! תבדקי כמה זמן אורכת החפיפה ומי מעביר אותה ותבקשי לדבר עם מי שיהיה המנהל הישיר שלך כדי לבדוק אם יש בינכם כימיה ואם הוא נשמע לך סבבה. תבקשי טלפונים של ממליצים של החברה, חבר'ה שעבדו בחברה או עובדים בה עכשיו על מנת שתוכלי להתקשר אליהם או להתכתב איתם בפייסבוק ויספרו לך קצת על החוויה האישית שלהם בחברה. כבר לפי הטון דיבור אפשר להרגיש מה הבן אדם חושב. עבודה בחו"ל באמת משתלמת הרבה יותר מכל עבודה בארץ. אני לא הייתי מהתותחים, הייתי די בינונית ועדיין אם אני משווה את זה למה שעשיתי בארץ, זה עולם אחר. כאן הכל הרבה יותר יקר, ברמות! הדירות, האוכל, היציראות הכל! שם פשוט הרבה הרבה יותר קל. לחיות ולחסוך. אני הייתי בינונית ועדיין חזרתי עם סכום יפה הביתה. חשוב שתדעי שזה לא קורה על ההתחלה! לוקח איזה 3 שבועות עד שאת באמת מבינה מה קורה ומתחילה לעשות כסף. המלצה - בהתחלה תצמדי לסלזמנים הותיקים והטובים בחברה זה מה שעשיתי ולקחתי מהם המון. זה פשוט שווה וזו חוויה מטורפת אבל עם זאת זה לא עבודה קלה והכסף לא צומח שם על העצים בדיוק כמו כאן. שיהיה בהצלחה!
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690