עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
שלום!..שאלה בקשר לעבודה..!
ben, 23.03.12
 
מצאתי עבודה במיישרי שיער באינדיאנה, ארה"ב, והם מוכנים לקבל אותי אם התנאים שלי.. הבעיה זה שזה לא חוקי(כמו רוב העבודות) ואני לא יודע מה רמת הסיכון להתפס באינדיאנה..מישהו יודע?
 
בן
טלי, 24.03.12
 
כמו בכל מקום בארה"ב, עזוב אותך כאן בארץ כולם מפחידים ומספרים סיפורים סתם כדי להלחיץ אנשים. אם תהיה בפרופיל נמוך, לא תעשן סמים ברחובות או תנהג בשיכרות הכל יהיה בסדר. הבם לא מחפשים אותנו, העסק הזה הוא בסופו של דבר מאוד כלכלי להם, הם מקבלים מזה כסף. כל מקום זה אותו דבר, אין מקום שיותר טוב או פחות טוב בקטע הזה זה שטויות, רק צריך להיות רגועים ולא לעשות שטויות!
 
הצעת עבודה טובה
היי, 29.03.12
 
היי, אני מכירה חברה ממש טובה בנוקסוויל טנסי אם בא לך אני אשמח להעביר את המספר טלפון שלך לבעלים... זו חברה שאני עבדתי איתה והם אחלה חבר'ה... אני אטוס לשם שוב בקרוב... אם זה רציני מבחינתך תשאיר/י פרטים ונדבר...מה גם שהסיכויים להתפס שם הם אפסייים!!!! יש לי חברים שנימאים שם למעלה משנה וחצי... נאי ממליצה בחום!!
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690