עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
עבודה בארה"ב בגיל 19
דרור, 20.05.12
 
שלום, אני בן 19, לא מתגייס לצבא מטעמים בריאותיים ומאוד רוצה לעבוד בארה"ב בעגלות או כל דבר אחר. האנגלית שלי טובה ואני חושב שאני יכול להתסדר שם. השאלה שלי היא אם יסכימו להעסיק אותי בגיל 19?? והשאלה השניייה שלי היא מה הסיכויים שלי לקבל ויזה? תודה רבה !!
 
אפשר מענה? זה דחוף!!
דרור, 21.05.12
 
ימשתמט מנייק!
.צ., 21.05.12
 
כנראה שלא תקבל ויזה
AO, 21.05.12
 
קשה לי להאמין שתקבל אלא אם תראה להם חשבון בנק עם 200 אלף ש"ח ועוד קשרים למדינת ישראל.
 
זכותו של אדם להשתמט
משה בן מלכה, 21.05.12
 
אם בן אדם לא רוצה לעשות צבא שלא יעשה כי אם מכריחים אותו לעשות הוא יכול להיות יותר נזק מאשר תועלת.
 
הוצאת ויזה
דרור, 21.05.12
 
התקשרתי לחברה ונפגשתי איתם. יש לי פסיכומטרי ושלושה תלושי משכורת של החודשים האחרונים בהם עבדתי..החברה אמרה שזה יספיק להוצאת ויזת עבודה פשוטה של 4-6 חודשים לעבודה בארה"ב. ובקשר להשתמטות.. אני לא משתמט יש לי פרופיל 21 מטעם בעיות סוגרים והשתנה לא רצונית במהלך שעות היום. כיום אני עם כדורים והבעיה די נפתרה !
 
אתה מתכוון לויזת תייר?
משה בן מלכה, 21.05.12
 
הם יבטיחו לך הכול העיקר שתשלם להם... תנסה להעביר רכב על שמך ולהראות בשגרירות רכב ששווה משהו לא סובארו 92
 
למשה
.צ., 21.05.12
 
שאלה..אם יהיה לך ילד והוא לא ירצה ללכת לביה"ס זה גם יהיה בסדר? וכשהוא יגדל הוא לא ירצה לעבוד תגיד לו זה בסדר? ואם אחר כך הוא לא ירצה ללכת בדרך הישר ויתחיל לפשוע כדי להשיג דברים שהוא רוצה כי פשוט זה יותר קל ולא בזין שלא ללכת ולציית לחוקים זה גם בסדר??...בן אדם שלא יכול לשרת בשירות צבאי יכול לתרום ולהתנדב בדרכים אחרות לחברה ואם כל מפונק שיש לו קצת אסטמה או כאבים בתחת שלא ירצה לתת מעצמו ויגידו לו זה בסדר,אתה לא חייב לאף אחד כלום..המדינה הזאת תתפורר לגמרי. אז מי שרוצה להשתמט בבקשה שיחזיר חזרה את תעודת הזהות שלו ויוותר על האזרחות שלו או שלא יתפלא שקוראים לו מנייק!!
 
שירות צבאי,הוצאת ויזה
דרור, 21.05.12
 
קודם כל משה, אני מתכוון לויזת עבודה חוקית כי אני עובד רק בצורה חוקית. החברה הפנתה אותי לחברת מסטר ויזה שם אמרו לי שעניין הצבא לא יהווה מכשול כל עוד הפטור הוא בריאותי וכל עוד יש לי סכום של מעל 3000 דולר בחשבון הבנק. מלבד זאת הם אמרו שזה שיש לי קבלה של תשלום אגרה לפסיכומטרי מקפיץ לי את הסיכוי לקבלת הויזה המיוחלת. כל עוד שברצוני לעבוד בארה"ב לא יותר מחצי שנה (וכמובן שעליי לציין זאת בשגרירות) אין סיבה שלא יתנו לי ויזת H2B.
בנוגע לצבא- רציתי להתגייס, ניסיתי את כל מאמציי אך אין לצבא תועלת בהחזקת חייל כמוני שיש לו בעית סוגרים ועלול להשתין מול כולם בכל רגע נתון ..הבעיה הזו נפתרה לפני חצי שנה , אך אין ברצוני להתגייס משום שאהיה סתם ג'ובניק ללא תועלת. אז אנא ממך לא להוציא עליי הוצאת דיבה לא נכונה ושקרית!.
מה שכן אני מבקש..האם יש מישהו שמעוניין ליסוע איתי לעבודה בארה"ב הטיסה וההשתלבות מאוד מפחידים אותי וארצה לעבור את החוויה הזו עם מישהו.
תודה רבה לעונים!
 
שיהיה בהצלחה
משה בן מלכה, 21.05.12
 
תעדכן אותנו איך הלך בראיון.

תשובה לצ. -
1. בצבא שלנו יש אבטלה סמויה מטורפת.
2. לא ייתכן שאנשים תורמים 3 שנים מהחיים ויוצאים לאזרחות עם 20 -30 אלף ש"ח זה ביזיון.
3. המדינה שלנו לצערי לא תחזיק מעמד הרבה זמן עם השחיתות המטורפת שיש פה ולכן מי שקורא את המפה מחפש כבר את העתיד בצפון אמריקה ארה"ב/קנדה או אוסטרליה ויש מדינות נוספות.
 
תודה רבה !
דרור, 21.05.12
 
הראיון הוא מחרתיים..עדכן אתכם! ..תחזיקו לי אצבעות...
רק שתדעו שבתוך ארה"ב ניתן לעשות המון דברים בנוגע לויזות וכו'.. לי הציעו(ולא הסכמתי..אני עדיין צעיר) להצטרף לתוכנית מנהלים..מה שעורך דין החברה בארה"ב(אמריקאי כמובן) יכל להאריך את תקופת הויזה שלי ל10 שנים, ובכך להמשיך בעצם...
האמת, כשאני חושב על זה .. כדאי לי או לא?
 
קודם תיכנס לארה"ב ואז תחשוב
משה בן מלכה, 21.05.12
 
למשה בן מלכה
Delon, 21.05.12
 
למשה אתה צודק אני מת לעוף מפה
צודק, 21.05.12
 
אני בקושי גם לעבודה עובד בלי חשק בקושי מגיע לחמש אלף שקל הייתי לוחם בהכי קרבי שיש יש לי בגרויות פסיכומטרי כלום לא עוזר הכל בולשיט במדינה הזאת הכול יקר יש לי ויזה ואני בשלבים לעוף מפה שוב שיש הזדמנויות לחיות חיים טובים מעבר לים לא צריך לוותר צריכים לקרוע תתחת כדי לעבוד בארהב מה גם שיש יותר ביטחון לעבוד זו אווירה אחרת אין מה להשוות בכלל
 
לצודק
Delon, 23.05.12
 
אתה נשמע לי מבין בעיניני צבא מה אתה אומר להוציא פטור נפשי ולטוס לארה״ב או לטוס אחרי צבא .. ???
 
תנסה להוציא רפואי ולא נפשי
משה בן מלכה, 23.05.12
 
תנסה לפתח בעיה כמו שהייתה לדרור - השתנה לא רצונית.
נפשי לא ממליץ אלא אם אתה חושב שהצבא יגמור אותך נפשית.
ואל תטוס לארה"ב בלי סכום רציני בצד. תעבוד בארץ תלמד אנגלית ואז תטוס.
 
למשה
Delon, 23.05.12
 
זה קשה להמציא באמצע החיים בעיות כאלה , סוג הפטור לא כל כך משנה כי גם אם בן אדם היה בצבא השירות שלו שווה לתחת כי כשאתה הולך לחפש עבודה מביאים לך מפעל שקורע אותך 10 שעות בשביל 5000 .. אז עם צבא ובלי פטור נפשי בריאותי / אלו העבודות שתקבל .
 
קיבלתי את הויזה המיוחלת!
דרור, 23.05.12
 
משה אני שמח להגיד לך שזה עבד, הפטור הרפואי, האגרה לפסיכומטרי והחברה שבה אעבוד יחד עם חברת הויזה הצליחו להוביל אותי לקבלת הויזה!!! אני מרגיש כאילו ניצחתי את אמריקה חח.. תאחלו לי בהצלחה בשבוע הבא טס ללוס אנג'לס!!!
 
לדרור
מיכל, 23.05.12
 
נשמה שיהיה לך המון בהצלחה! אטל תקשיב לבלבולי מוח פה, אני בחורה מאוד ציונית אבל המדינה בכל הזדמנות שמה עליי --- קשה מאוד להתקיים כאן, קשה להתפפרנד, קשה הכל! אני פשוט מרגישה שאני מנסה לשרוד כל יום שעובר! ואני אחרי תואר בחשבונאות כלכלה ואני עדיין לא מוצאת כאן סטאז (עזוב שהייתי חיה 4 שנים כמו כלבה) פשוט קשה כאן בקטע אחר ואם יש לך הזדמנות לעבוד בחו"ל אז עוף על זה!!!
 
דרור
Delon, 23.05.12
 
למיכל
דרור, 23.05.12
 
תודה !! תצטרפי גם את זה אף פעם לא מאוחר! יש המון חברות חוקיות וטובות ואני יכול להמליץ לך על החברה שאני מתחיל לעבוד בה- כבר ממחר אני מתחיל קורס בארץ ובשבוע הבא באל.איי .. ממש מומלץ..לכל שאלה ובקשה בנוגע לחברות/ויזה תפני אליי ואעזור בשמחה!
 
זמן ויזה
דרור, 23.05.12
 
DELON הויזה תקפה לחודשים יוני עד דצמבר... כשאגיע לארה"ב אשתתף בהגרלת הגרין קארד, ובנוסף החברה תיצור את קשריה עם עורך דין אמריקאי שיאריך לי את הויזה לשנה או יותר..(כשאתה בארה"ב קל יותר לעשות זאת)
 
סבבה שיהיה בהצלחה דרור
משה בן מלכה, 23.05.12
 
מוצרים
דרור, 23.05.12
 
מיישי שיער, ים המלח, קוסמטיקה וכאלה..אבל עם פאנץ' של מגהצים כאלה מיוחדים...חח
 
בכל עגלה מוצר אחד?
משה בן מלכה, 24.05.12
 
בכל עגלה :
דרור, 24.05.12
 
זה מתחלק לשני סוגים: סוג אחד של עגלה זה מוצרי ים המלח+ מיישרי שיער, סוג שני זה מוצרי ים המלח+ מגהצי אדים(דבר חדשני ולא חרוש-מעניין!) אני בכל מקרה בחרתי את הסוג הראשון משום שאני מתחבר יותר..יש גם מוצרים של ערכות לציפורניים וכאלה אבל עגלות מסוג זה נמצאות בשיקגו ולא באל.איי מבחינת החברה שאליה אני טס.
 
דרור
נעם, 13.06.12
 
אישור עבודה (לנעם)
דרור, 15.06.12
 
היי נועם, אני בארה"ב כבר שבועיים... החברה שלי מעסיקה אך ורק עם אישורי עבודה ולכן יש ראיונות ומבחני קבלה אליה..לא כולם מתקבלים רק אנשים ספציפיים.
במחזור שבו התקבלתי היו 7 אנשים וכולנו קיבלנו אשרות עבודה וויזות תייר מול שגרירות ארה"ב בישראל עם עזרה של החברה וכמובן מאסטר ויזה שהייתה הספונסרית התומכת.
החברה בה אני נמצא מגייסת עובדים תמידית אם ברצונך להגיע ולעבוד פה אני יכול להגיד לך שאנו נמצאים באל.איי ממש כיף פה, הכסף טוב (עשיתי בשבוע וחצי 1000$)!!!!!!!! ממש מומלץ .. צרי עימי קשר.. הא ודרך אגב- אם רוצים הכל אפשרי: אני בן 19, רק סיימתי י"ב, בעל פטור רפואי מהצבא ובכל זאת קיבלתי אישור עבודה מסודר וחוקי והתקבלתי לחברה הגדולה והחמה הזאת.. אז צרי עימי קשר!!
 
לדרור
Delon, 15.06.12
 
אני שמח שהסתדרת והכל סבבה .. עכשיו תבין כמה כסף וזמן איכות תוכל לעשות מאשר לשרת בצה״ל . פשוט בזבוז זמן . אני גם בדילמה כמו שלך בן 19 לפני גיוס מה אומר ללאוס ולעשות כסף ? אתה נהנה ?
 
דרור איך יוצרים איתך קשר?
אוריאן, 17.06.12
 
אני יותר ממעוניינת לטוס לחו"ל וממש מעוניינת בהוצאת ויזת עבודה אפשר את המייל שלך בבקשה?או טלפון או כל דבר אחר :) תודה רבה!
 
דרור איפה נעלמממת
delon, 18.06.12
 
דרור - יצירת קשר
רות, 19.06.12
 
דרור איך אפשר ליצור איתך קשר?יש לי הרבה שאלות ואני מתכננת לטוס ממש בקרוב.תוכל לומר לי בבקשה?
 
אעזור לכולכם
דרור, 22.06.12
 
אשמח לעזור לכם, אך לא כאן.. אסור לי לפרסם את החברה..צרו איתי קשר במיל .. אני מאוד נהנה אני בטוח שזה עדיף משירות בצה"ל..אך כל אחד ואיך שהוא תופס את החוויה.
אז צרו איתי קשר !!! בהצלחה לכולם !!!!!!!!
 
דרור תוכל לבדוק את המייל שלך? (ל.ת)
אוריאן, 24.06.12
 
דרור - דחופ ביותר
לדרור, 27.06.12
 
דרור או מישהו
מיכאל1, 06.07.12
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690