עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
מכירת חצאיות- לאס וגאס
שירלי, 09.06.12
 
שלום- רציתי בבקשה לקבל פרטים על מכירת חצאיות בלאס וגאס. האם המכירה אגרסיבית כמו במכירות מיישרי שיער וים המלח? האם ישנה חברה ספציפית שמישהו מכיר ויודע שהדירות טובות כמו שמבטיחים, המיקומים טובים, השכר בזמן?
 
מתה על המוצר הזה
יערה, 11.06.12
 
אני עבדתי במשך שנתיים גם בלאס וגאס וגם בLA עם המוצר הזה! זה ממש לא אגרסיבי כמו ים המלח, את פשוט עומדת ומשחקת עם החצאית ואנשים זורמים לבד לעגלה כי זה מסקרן אותם והם לא מבינים מה את עושה, זה באמת מוצר שמוכר את עצמו וזה גם מאוד פרקטי. תכלס כל בחורה צריכה את זה בארון. זה חצאית כייפית נעימה שימושית, בעיקר לחודשי הקיץ. אפשר ללבוש אותה בכל מיני דרכים שונות ויש אותה במלא צבעים מגניבים. יחסית ממש קל למכור את המוצר הזה. החברה שאני עבדתי בה הייתה סבבה לגמרי מכל הבחינות. בהתחלה הם עבדו בוגאס ואז עברו לLA עכשיו אני יודעת שהם במיאמי (חברה טובה רשמה לי על זה בפייסבוק) לצערי איבדתי איתם קשר אבל היה לי ממש טוב איתם. אני יודעת להגיד לך שיש הרבה חברות שמוכרות את המוצר הזה. אולי שווה לך להתסתכל כאן ולהשאיר לחברות את הפרטים שלך ואז הם יתנו לך מידע ותוכלי להשוות ולראות מה יותר מתאים לך. בכל מקרה המון בהצלחה, אני חייבת להגיד שזו הייתה התקופה הכי טובה בחיי! (לפני 5 שנים)
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690