עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
קיבלתי ויזה ל-10 שנים כנסו..
דני, 22.06.12
 
היה לי ראיון בשגרירות אני בסה"כ בן 21 בלי עבודה בלי עבודה בלי כסף בלי שום בטחונות ..בקיצור ההורים וחברים אמרו שאין לי 1% של סיכוי לקבל ויזה בכל זאת הלכתי לנסות..אני מגיעה לשגרירות בירושלים מילאתי כמה טפסים לקחו טביעת אצבע והייתה ערבייה אחת לפני שלא קיבלה ויזה והתחילה להשתולל העיפו אותה משם ואז הגיעה תורי .. אני מגיע לאיש שגרירות והוא אומר לי שלום למה אתה נוסע אז הייתי מה זה נרגש ואמרתי לו אירוע משפחתי ואז הוא אומר לי בלי לחשוב פעמיים -אני רושם לך ויזה ל-10 שנים וקיבלתי אישור אחרי 10 שניות של שיחה איתו ..אני לא מאמין עדיין.. ופשוט מרגיש בעננים!!!
 
בלי לבקש שום מסמך?!??
זיו, 22.06.12
 
אפילו בלי מסמך שמראה על האירוע המשפחתי שיש לך? נשמע קצת לא הגיוני..
 
קורה
AO, 23.06.12
 
חבר שלי בא עם ערמה של מסמכים ומילה DS160 ואמרו לו בשגרירות שמשהו לא בסדר וחסרים נתונים ונתנו לו טופס ואמרו לו לכתוב קורות חיים ולפקסס וכמובן שלא הסתכלו ולא ביקשו שום מסמך והוא ביצע את מה שדרשו אבל קיבל לשנה בלבד... יש אנשים שה' אוהב אותם ועושה להם קיצורי דרך :-)
 
לזיו..לא הבאתיח שום מסמך..
דני, 25.06.12
 
בכללי באתי עם מסמכים הוא פשוט לא ביקש ממני כלום וישר אמר לי שהוא רושם לי ויזה ל-10 שנים ..התלבשי כמו אמריקאי כנראה שזה עשה רושם טוב..
 
גם לי זה קרה
אור, 27.06.12
 
אני במשך חודש שלם רק אספתי מסמכים שונים שיש לי זיקה לארץ ומילאתי תיק שלם עם תלושי משכורת, חוזה על הדירה, מכתב מהמעסיק שאני רק יוצאת לחופשה, המלצה ממנהל הבנק שלי, תדפיס עם כסף שההורים העבירו לי לחשבון, מסלול מסודר שהכנתי מראש של הטיול. באתי, מהרגע שנכנסתי לראיון זה היה 60 שניות - חייכתיף אמרתי שאני נוסע לטיול והמראיינת אמרה שיש לי ויזה ואני יכול לגשת לעמדה של הדואר. זה הרבה עניין של איך שאתה מציג את הדברים, שמגיעים עם ביטחון ורגוע, מדבר לעניין ולבוש יפה, לדעתי הסיכויים שלך עולים.
 
דני מזל של אלופים
הילה, 28.06.12
 
מה שקרה לי הפוך לגמרי..הבאתי את כל המסמכים הנחוצים מכתב מהמעסיק וקיבלתי סירוק ע"י אדם אכזר ביותר.
 
קיבלת סירוב..מסכנה.. (ל.ת)
ציפציף, 29.06.12
 
יפה יפה לך;
יוכי, 29.06.12
 
איזה כייף לקבל ככה ויזה מהר
אני ניסיתי לפני כמה שנים ולא קיבלתי הייתי עם מסמכים וכאלה ועדיין לא עזר אולי כי קצת הייתי לחוצה או גמגמתי..
עוד שאלה ,למה לוקחים טביעת אצבע מה זה בכלל ? בשביל מה?

אני חושבת לנסות את מזלי שוב בקרוב ללכת רגיל בלי יותר מידי ולתת כתובת של חברים טובים להגיד לביקור וקצת לטייל שבועיים ככה זהו ,מה אומרים?
 
טביעת אצבע למקרה של גניבה רצח
דניאל, 02.07.12
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690