עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
קנדה או ארצות הברית
מתלבטת, 10.09.12
 
אני לא יודעת לאן לנסוע לקנדה או לארצות הברית . זה הזמן לתת את הטיפים שלכם . יש לי ויזה לארצות הברית . אבל לא שווה לעבוד חוקי בקנדה ואם בארצות הברית איפה כדאי ?
 
היי
רעות, 11.09.12
 
האמת אני לא יודעת איך בקנדה.. אבל אני עבדתי בארה"ב חצי שנה (לפני שנתיים) התבאסתי מאוד שלא טסתי קודם ואז היה לי יותר זמן להיות שם (חזרתי כדי להתחיל את התואר). אני עבדתי בווגאס, היה מדהים! אחד המקומות הכי שווים שהייתי בהם. העבודה הייתה קשה אבל עשיתי בזה הרבה כסף. האנשים היו סבבה, כל היום את באווירה של חופש, מגיעים לעגלה תיירים מכל העולם והכרתי מלא אנשים מגניבים שאני בקשר איתם (אפילו 1 אוסטרלי שבאלבקר אותי לפני חודשיים בארץ) משהו מדהים בקיצור! מכרתי חצאיות כאלה שאפשר ללבוש בכל מיני דרכים. מכירה? עבדת כבר בעגלות פעם?
 
אני ממליץ
דן, 12.09.12
 
לך ללכת על ארה"ב ,ידוע שבקנדה מחפשים יותר לתפוס את המהגרים מאשר ארה"ב, וגם בלי קשר לדעתי אין על ארה"ב, יש שם הרבה יותר מגוון , בהצלחה :)
 
ארצות הברית או קנדה
מתלבטת , 15.09.12
 
איפה בארצות הבאית כדאי ? בהנחה שאני לא מעוניינת בקליפורניה
 
חבר שלי עבד בטקסס
ליאור, 18.09.12
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690