עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
כל האמת על ארהב
הייתי וחזרתי, 15.09.12
 
נמאסתם עם הבכי חושבים מעבר לים יותר טוב אז בואו תשמעו משהו העסק של העגלות בארהב חרוש אין כסף אפילו בעלי העגלות יודעים את זה אבל מה אכפת להם להביא בן אדם שאם ימכור ירוויחו עליו 70%. בנוסף הם מרוויחים עליכם בדירות כפול ממה שעולה להם ככה שהכל עליכם כולל הכרטיס. זהירות מוצרי ים המלח זה מת ניתן לקנות שמה את כל הזבל של העגלות בחנויות זולות מחוץ לקניונים. וזה כותב לכם אחד שהיה בארהב תקופה וחזר לארץ עכשיו יבואו כל הפלצנים ויגידו לא הצלחתם. סעו לארהב תצליחו אחרי שתחזרו ספרו גם לחברים את הנפילה הגדולה שאני מזהיר ממנה. אין מה לחפש בארהב הישראלים שמה זה מיץ של הזבל לוס אנגלס מלאה בכל הערסים והפרחות שירדו מהארץ ובאיזורים אחרים זה לא יותר טוב. כל אחד מספר סיפורים מעלה תמונות בפייס אבל אנשים מבושה לא חוזרים לארץ. בהצלחה לחולמים.
 
אין עבודה יותר מטומטמת מעגלות
נתי, 15.09.12
 
בעוללללם! ולכל אלה שלא היו עוד רק תתארו לכם מזה לעמוד באמצע קניון,להחזיק איזה קרם או צנצנת מלח ולהציע ולשגע את העוברים ושבים כמו איזה טמבל ושיש ימים (וחלק גדול מהם) שמסתיימים אחרי 12 שעות שעמדתם על הרגלים ועשיתם צחוק והשפלתם את עצמכם עם עשרות דולרים בודדים לכיס ולפעמיים אפילו בלי כלום..
 
יש עכשיו חנויות
כן ולא, 15.09.12
 
של קוסמטיקה אני מסכים אתכם אם אתם אומרים לי עגלות רגילות זה כבר ירד מערכו יש עדיין שעושים בזה כסף מי שעושה כסף בעגלות הרגילות אלו בעלי העגלות שנמצאים כבר הרבה שנים בתחום ויש להם את כול הידע כדי למכור עובדה בשטח יש לי חבר יש לו עגלות בקליפורניה עגלות רגילות הוא העלה תמונות של העגלה וקבלה הוא מכר לאישה מכירה אחת של 2000 דולר על הבוקר יש שעושים כסף אבל אלו הותיקים מי שרוצה לעבוד בקוסמטיקה בארהב שיעבוד רק בחנויות או בקיוסקים מפוארים זה יותר מבליט ופחות עצירות אגרסיביות יש מלא מוצרים שעושים בהם כסף צעצועים אין מצב שבקריסמס אנשים לא עושים קופה רצינית בצעצועים זה המוצר הכי נמכר בקריסמס בחודש האחרון של הקריסמס שווה לטוס רק בשביל הצעצועים
 
חלאס לשקר
אמריקה בלוף, 15.09.12
 
אלק 2000 דולר בטח אתה מפרסם פה עגלה. תגיד לי נראה לך שהאמריקאים עד כדי כך מטומטמים לזרוק 2000 דולר על קוסמטיקה ?
אם הוא מכר ב 200 דולר זה נס.

עשו מהאמריקאים מטומטמים והם לא. ישראלים בארהב זה זבל.
אמריקה זה כיף לטייל לא לעבוד
 
לא מנסה לפרסם שום עגלה כי גם
כן ולא, 15.09.12
 
אני לא סובל מוצרי עצירה וים המלח ראיתי קבלה מוכחת צחום העגלות באמת ירד בעיקר ים המלח ומיישרים יש חנויות עכשיו מספיק להיות ממורמר לא חסר דברים טובים בכדי לעבוד בארהב תאמין לי לחיות בארץ בישראל זה מטומטם עם כול היוקר מחייה עדיף לעוף מפה וזה מה שאני עושה ואני לא טס לים המלח אנ י טס לעבוד בצעצועים
 
אני אולי חוויתי אמריקה אחרת
גם הייתי, 16.09.12
 
כי היה לי מעולה שם והרווחתי טוב וברור שיש אנשים שמרוויחים טוב ויש כאלה שלא, זה גם תלוי בבנאדם ולא רק במקום שאתה נמצא.
אני מכיר אנשים שלא הצליחו אבל באותה מידה אני מכיר גם הרבה שכן וחבר שלי עדיין שם, מרוויח הרבה יותר ממני וכמובן גם התקדם שם להיות טריינר.
אם לא מתאים לכם, אל תלכו לעבוד בזה אבל זה לא אומר שזה לא מתאים והולך לכולם. אתם אומרים להפסיק להתבכיין אבל גם בארץ אני קורע את התחת שלי בשביל לקבל משכורת מחורבנת שבקושי מחזיקה אותי את החודש ואני מבין לחלוטין את הרצון לטוס לעבוד בחול ובעיניי זה לגמרי מוצדק.
 
חחח.. עלק צעצועים זה לא מטומטם
נתי, 16.09.12
 
הרגתה אותי אחי.. להטיס מסוקים או למכור כל מיני בולשיטים מתפרקים אחרים במחיר משולש ובאיכות ירודה ממה שאפשר להשיג בבלומינגדיילס או בוול מארט או בשאר החנויות האהובות על האמריקאים בכריסמס ולהסתמך על ה"חוצפה הישראלית" ו"כושר השיכנוע הים תיכוני" שלך כדי לעקוץ פה ושם כמה פראיריים..אם מי שעובד בזה ולא חושב שזאת עבודה מטומטמת הוא בעצמו מטומטם לא קטן!!!
 
ומה לגבי כריות חימום? איך
אלכס, 16.09.12
 
הכל נחמד
נתי, 16.09.12
 
כריות זה אחלה וגם בים המלח יש אחלה מוצרים,הבעיה היא שבעלי העגלות לא רוצים למכור במחירים הגיוניים הם רוצים לתפור בלי פרופוציות ובשביל זה הם צריכים את החברה הישראלים שיעצרו אנשים וישגעו וישתגעו איתם ..כי אחרת הם היו יכולים להביא אמריקאים שימכרו מוצר נחמד במחיר שמצדיק את עצמו ולשלם להם 8 דולר לשעה ונגמר הסיפור...וכל זה ידוע,רק שהחלום האמריקאי אוכל תראש להרבה חברה טובים שחלקם אולי יעשו כסף אבל כולם (או לפחות השפויים מבניהם) בדיעבד יבינו שהם היו חלק מבלוף הזוי ומטומטם שנקרא עגלות.
 
נתי אני מסכים איתך עושים בזה
כן ולא, 17.09.12
 
כסף אבל תזכור למרות שהישראלים עוצרים אנשים הם בחיים לא יגיעו לסכומים שהם יעשו בקריסמס לסכומים שהם יעשו בארץ בארץ המצב גרוע כמו שאמרתי כבר אני שונא מוצרי עצירה יש מגוון רחב של מוצרים ובטח ובטח לקריסמס שווה לטוס לקריסמס יש מלא ישראלים שמעדיפים להעסיק אמריקאים עכשיו כל חברת עגלות שנייה בארהב מעסיקה חלק ישראלים וחלק אמריקאים לפני כמה שנים ישראלים לא היו מעסיקים בכלל אמריקאים יכול להיות שאין להם כבר את הכוח לשכור דירה לישראלים ואת כול מה שמסביב באמת התחום הזה קצת ירד נתי אבל עושים בזה עדיין כסף ואני לא אתפלא עם עוד כמה שנים התחום הזה ייעלם לגמרי אלכס לגמרי הכריות תמיד אבל תמיד עדיף למכור את הכריות במקום קריר ותו לא במיוחד בקריסמס
 
אתה ממורמר זה מה שאתה תתבייש
לארז, 20.09.12
 
יש מלא צעירים שעושים כסף טוב עכשיו בחוץ לארץ ואתה סתם מטעה כאילו אנחנו חיים במדינה כמו שוויץ תתבייש אין מה לעשות במדינה הזאת חוצפן זאת זכותו של כל אחד לטוס ולשנות החיים שלו לטובה ראיתי תכתבה וראיתי תתגובות כל הממורמרים למיניהם שחזרו עם הזנב בין הרגליים לארץ כי זה לא מתאים להם מלכלכים על התחום הזה
 
למה מטעה?
ארז, 20.09.12
 
כל מה שמיוחס לי בכתבה הן עובדות ממקור ראשון שאני ראיתי וחוויתי.מאידך ישנם עוד עובדים נוספים שהתראיינו וכ350 תגובות כולם שקרנים?? דרך אגב הכתבה נעשתה בעקבות מעצר של עובדים לא חוקיים בארה"ב וקנדה, גם זאת עלילה?
 
שמונים אחוז מהתגובות נגד הכתבה
לארז, 20.09.12
 
תמיד הולכים בעד הרוב ארז יכול להיות שהתחום הזה לא בשבילך אם התחום הזה היה כושל לא היו טסים ישראלים ונשארים שם הרבה זמן
 
אני לא גאון במתמטיקה אבל
ארז, 20.09.12
 
80 אחוז מהתגובות נגד הכתבה? אני ראיתי המון תגובות שמזדהות עם התופעות והמקרים שמוזכרים בכתבה. ואפילו כאלו שכתבו על מקרים לא נעימים שחוו בעצמם.
 
לא אלפיים 15 אלף
אחד שמבין, 23.09.12
 
תפסיקו לזיין תמח מי שיודע למכור מוכר יש לי חברים שעושים מכירות ב 15 אלף וגם ב 22 אלף תתפלא
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690