עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
ארה"ב או ניו זילנד ?
דן, 19.09.12
 
אני מתכנן לטוס בינואר לעבוד בעגלות , מישהו עבד פעם בניו זילנד ויכול לתת לי מידע על מה שהולך שם, כל המחייה, שמעתי ששמה עובדים פחות שעות מאשר בארה"ב , ובקשר לארה"ב אני שוקל לטוס לפלורידה , אם תוכלו לתת לי מידע על שניהם אני אשמח!
 
לגבי ניו זילנד אני לא בטוחה
ליאת, 19.09.12
 
אני יודעת שבאוסטרליה עובדים פחות שעות, אולי זה אותו דבר שם, מצד שני המחייה שם הרבה יותר יקרה. יש לך דרכון אירופאי או אוסטרלי או משהו?
אני עבדתי בארה"ב, לצערי לא בפלורידה אז אני לא יכולה לייעץ לך על המקום הזה, אבל סה"כ היה לי באמת טוב, הייתי בראש קצת עצלן ולא עשיתי הרבה מאוד כסף אבל היו אנשים סביבי שבאמת הפציצו ולמרות שלא עשיתי הרבה כסף אני יכולה להגיד לך שהחוויה הייתה עדיין מדהימה ועשיתי שם חברים לחיים.
לא יודעת איך בניו זילנד, אבל אני ממליצה בחום על ארה"ב.
 
אין לי
דן, 21.09.12
 
דרכון זר, וכן חשבתי גם על ארה"ב נראה לי יותר מעניין , ושמעתי שקשה לעבור את שדה התעופה באוסטרליה וניו זילנד , שמעת פעם משהו על זה ?
תודה:)
 
לא שמעתי על בעיות מיוחדות
ליאת, 22.09.12
 
בשדה תעופה שם.
אם ארה"ב נראה לך יותר מעניין אז למה ההתלבטות? גם ככה קשה לבחור עם מי ואיפה אז לך עם מה שנראה לך הכי טוב, ארה"ב מדהימה!!!
 
יש משהו במילים שלך
דן, 22.09.12
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690