עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
רוצה לעבוד בחול וקצת מבולבל
רם, 20.09.12
 
היי חברים אז ככה,אני השתחררתי לפני חודש ונחשפתי למה שנקרא "עבודה בחול" עד היום הייתי קם בבוקר בשביל 4000 ש"ח,וכשאני רואה את כל הסכומים שמרוויחים בחול על מכירת עגלות וכאלה וכל ההבטחות הכנסה של 22000 בחודש(טוב אני מודה זה מטורף)האם יש פה מישהו/מישהי שמוכן לעשות לי קצת סדר בראש,האם באמת אפשר להרוויח את הסכומים המטורפים האלה ? והאם יש פה מישהו שהיה בחול ועבד ולא הרוויח וחזר לארץ מבואס ? תודה רבה-וסורי על החפירה רם.
 
מבינה את הבלבול שלך
אנה, 20.09.12
 
וגם פה אתה תשמע מאנשים שהצליחו מאוד ולא הצליחו בכלל. הבעיה היא שזה חוויה אישית ואי אפשר לדעת איך יהיה לך כי יכול להיות שתשמע על מישהו שהלך לו מעולה במקום מסויים, תגיע למקום ולך לא יילך או ההפך.
אני יכולה להגיד לך מניסיוני שהייתה לי חוויה מאוד טובה בעגלות, אמנם לא הגעתי לסכומי עתק שאתה שומע עליהם, אבל בהחלט אפשר להגיע ליופי של סכומים אם אתה קורע את התחת.
אתה גם יכול לראות באותו מקום אנשים שמרוויחים טוב ואנשים שלא, זה מאוד אישי.
בכל אופן אני בגישה של שווה לנסות. לא ילך, תחזור לארץ. ברור שזה מבאס, אבל זה לא עדיף מאשר להישאר בארץ עם הספק שהיית יכול להרוויח הרבה יותר?
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690