עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
אני רוצה ויזה לתייר...
אריאל איבסטר, 20.09.12
 
אני חייל משוחרר בן 23 ועובד כבר שלושה חודשים,אח שלי גר באר"הב ואני רוצה לבקר אותו בחד המולד(דצמבר)לשבועיים ולחזור. זה בגדול הסיבה שאני טס,אני יודע שלא כולם מקבלים ויזה.... השאלה שלי אם יש דרך לדעת אם זה טיעון מספיק טוב בשביל לקבל ויזה?
 
שווה לך להתייעץ עם חברות
גל, 20.09.12
 
שמתעסקות בהוצאת ויזות. אחותי הוציאה ויזה עם חברה כזאת והם ממש עזרו לה והנחו אותה. הם בטוח יכולים לתת לך טיפים מעולים ולהגדיל את הסיכויים שלך.
 
שמע אחי
דן, 21.09.12
 
זה ידוע שבד"כ לאנשים אחרי צבא לא נותנים ויזה , כיודעים שהם הולכים להגר ולחסוך כסך אם זה ללימודים או אם זה לטיול הגדול ,זה שאתה עובד שלושה חודשים לא ממש מספיק ,אחי הגדול ניסה להוציא ויזה והוא בא עם 36 תלושי משכורת בכוונה שיש לו כסף ושהוא יחזור לעבודתו ועדיין הוא לא קיבל..
בקשר לאחיך שאמרת שהוא בארה"ב יש מצב שזה יכול לעזור , אבל אל תבנה על זה בכלל, כהשגרירות יכולה לראות את זה כסיבה שאתה רוצה להישאר שם.
יש כאלה שבשביל לקבל ויזה נרשמים ללימודים ואז אתה מראה להם שאתה חוזר לארץ, זה אולי יכול לעזור.
בהצלחה אחי :)
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690