עבודה בחו"ל לידים Lime

פורום עבודה בארה"ב וקנדה 

עבודה בחו"ל > פורום עבודה בחו"ל > פורום עבודה בארה"ב וקנדה > דיון
הוצאת ויזה לחו"ל בלחיצת כפתור
ביטוח נסיעות לחו"ל, קבל הצעת מחיר
כרטיסי טיסה לחו"ל לצעירים
פורום עבודה בארה"ב וקנדה מוקדש לנושא עבודה בחו"ל במדינות השונות בארה"ב או קנדה. כאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל מענה מגולשים שהתנסו בתחומים מגוונים של עבודות בחו"ל. אין לפרסם הצעות עבודה בפורום, ההודעות בפורום הינן בגדר חוות דעתם של המשתמשים
 
בקשה נוספת לויזה תייר
לינוי אלימלך, 26.02.13
 
שלום חברים, צריכה ייעוץ מהמבינים בלבד! לפני שבועיים הגשתי בקשה לויזה תייר,מילאתי את הטופס עם ידיד קרוב וכנראה שלא היו בו כל הפרטים.ובעקבות כך לא קיבלתי. בכל אופן,אני משוחררת זמנית מקבע וחוזרת לקבע ב-1 ליוני(אציין כי לפני השחרור הזמני הייתי שנתיים וחצי בקבע וכי אני חוזרת לעוד שנתיים)יש ברשותי חוזה וס.ר ממפקדי על כך. עם כל זה שהגעתי לראיון,נשאלתי אך ורק על מה אני עושה שם?ציינתי שביקור משפחה רחוקה וטיול.היו ברשותי המסמכים הצהליים,רכב על שמי ואישור מהבנק על סכום פיקדון מאוד יפה. הראיון היה מאוד קצר ולא הרגשתי שהבעתי את עצמי,עניתי כפי שכולם מציינים בכן ולא ותשובות קצרות.היא בטח לא הבינה שאני חוזרת לצבא,שכרגע לומדת לפסיכומטי וכי יש ברשותי הכל אך לא שלפתי לה זאת. מיד אחרי הסירוב ערערתי לכותבת המייל שהביאו לי שם.קיבלתי התייחסות לאחר כמה שעות,ובו ציינו שאגיש שוב ואביא את המסמכים הצהליים. ממה שאני מבינה אחרי סירוב אין טעם להגיש שוב,אבל אצלי המצב הוא ממש אחר אני רוצה להגיש שוב אחרת לא יהיה לי זמן באמת לטייל כי אני חוזרת לקבע. מה אתם חושבים?מה לומר בעת הראיון?להסביר את עצמי לפני שהיא או הוא מתחילים בשאלות?הם הרי יראו שנשללה ויזה לפני שבועיים. לחוצה מאוד מכך,ומבקשת ייעוץ טוב:) תודה!
 
תנסי שוב
רונה, 27.02.13
 
בראיון פשוט תתעקשי להראות להם את המסמכים שלך. תגידי שלא הסתכלו על זה פעם קודמת. אין סיבה שלא יאשרו לך, תבהירי להם את זה.
אבל תהיי מנומסת
שרשורים נבחרים
אספנו לכם מספר שאלות נבחרות שנשאלו בפורום MAKA
כל הזכויות שמורות - עבודה בחו"ל © 2004-2013, רח' החרושת 14 ת.ד. 2450 רעננה, טל: 09-7401690